2733
2739
عنوان

ام ار ای

150 بازدید | 19 پست

سلام کمر درد دارم رفتم دکتر برام ام ار ای نوشته برا  ردا نوبت دارم حالا از دستگاه ام ار ای میترسم برم داخلش کیا تجربه دارن یا دیدن از نزدیک کامل میرن توی دستگاه یا تا دست مثلا 

مرا در دل نوای صد ترانه است امیدم پر زشعری عاشقانه است 

من رفتم ترس نداره بابا کارت ندارن فقط میخوابی همین 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نترس عزیزم . ففط باید اروم دراز بکشی چشاتو ببندی و اروم نفس بکشی و اصلا تکون نخوری. هیچ ترسی نداره. 

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
سقفش بالا هست احساس خفگی نکنم

شنیدم بعضی دستگاهها کوچیک و بزرگ دارن من شهر ری رفتم یه خانمه میگفت برا شهر ری بزرگتره،ولی نمیدونم واقعا این هست یا نه

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘

من برا سنگ صفرا رفتم اولش خیلی میترسیدم اونم فقط به خاطر سقف خییلی کوتاهش که احساس خفگی میکردم فکر میکردم قراره حالم بد بشه اون تو،ولی چند دقیقه که گذشت هی خودمو آروم کردم و سعی کردم ریلکس باشم بعد دیگه برام عادی شد دیدم اصلا ترس نداره بیخودی اولش انقد ترسیدم شماهم اصلا نترس چشماتو ببند و ریلکس باش زود تموم میشه

نترس عزیزم . ففط باید اروم دراز بکشی چشاتو ببندی و اروم نفس بکشی و اصلا تکون نخوری. هیچ ترسی نداره.& ...

طلا و اینا مثه گوشواره باید بیارم بیرون 

مرا در دل نوای صد ترانه است امیدم پر زشعری عاشقانه است 
2706