2726
عنوان

خانمای با سیاست بیاین بگین من چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 73 پست
اصلا راضی نمیشه شوهر من کلا اصلا انگار دلش نمیخاد پاشه بخدا همون موقع ما ۴۰ تومن می‌تونستیم خونه بخر ...

شاید شوهرت دوس داره نزدیک پدرو مادرش باشه بخاطر همین یجورایی میخاد همونجا بمونه راجبش چیزی متوجه نشدی؟

بهت حق میدم بالاخره جدا ازینا شماهم واسه خونه خرج کردین ولی اگه نمیشه حلش کرد بنظرم برای ارامش خودت ...

الان بخدا به هرکس بگم میگه مفت نشستین مفت زمانیکه من خرج‌نکرده بودم اگر مستأجری بودن یه پیش پولی داشتم الان بخام‌پاشم یه منت هم‌سرم هست که بهت خونه دادیم اون خرجم جای احاره، اگرم بیرون بودم اجاره میدادم حداقل منت سرم نبود حالا ولم نمیکنه همش میخاد رو این خونه خرج‌کنخ بابا دل بکن دیگه، من آنقدر حساسم شدم باور کن دوس ندارم حتی خونه رو تمیز کنیم یعنی اون موقعی که تهران زلزله میومد میگفتم یعنی میشه خونه خراب بشه من آواره بشم فقط برم از اینجا 

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید شوهرت دوس داره نزدیک پدرو مادرش باشه بخاطر همین یجورایی میخاد همونجا بمونه راجبش چیزی متوجه نشد ...

چرا اتفاقا همینم هست مادرشوهرمم که چپ می‌ره راست می‌ره میگه من به این بچه وابسته ام‌انقد خزصم‌میگیره والا من ماهی یکبار خانوادمو‌می بینم حالا این شب بالا نره مادرش زنگ‌میرنه چرا نیومدی دلم تنگ شد حالا من خانوادم بخان بیان اینجا هر دفعه مکافات دارم, دوس دارم به شوهرم بگم اصلا فک‌کن من‌تو‌خونه نیستم ولم کن نمیخاد طلاقم بدی ولی اصلا من و ندید بگیر 

الان بخدا به هرکس بگم میگه مفت نشستین مفت زمانیکه من خرج‌نکرده بودم اگر مستأجری بودن یه پیش پولی داش ...

میفهمم چیمیگی به هرحال داشتنه خونه ای که ماله خودتون باشه توالویته:(

2728
بنظرم‌بذار براش کمد دیواری بزنه حداقل زندگی خودت شیک تر میشه فک کن بیرون از خونه پدر شوهرت هستی میدو ...

آخه هرچی بیشتر خرج‌کنه از اینجا پا نمیشه وضعیتم که میبینی روز بروز همه چی صد درصدی می‌ره بالا پس ما کی باید یه تکونی به زندگیمون بدیم خجالت نمیکشه تو این سن همه خونه دار شدن این زیرزمین باباش زندگی می‌کنه ولی از در کمد دیواری خجالت می‌کشه بخدا ازش متنفر شدم ازش میترسم و الا دوس دارم همه ی این حرفارو بهش بزنم

چرا اتفاقا همینم هست مادرشوهرمم که چپ می‌ره راست می‌ره میگه من به این بچه وابسته ام‌انقد خزصم‌میگیره ...

🤦‍♀️کاش هم مردا وهم زنابفهمن وقتی ازدواج میکنن دیگه نمیتونن اون  رابطه ای که با پدرو مادر و... داشتن رو به همون روال ادامه بدن

میفهمم چیمیگی به هرحال داشتنه خونه ای که ماله خودتون باشه توالویته:(

بخدا هر دفعه سر اومدن خانوادم ن داستان دارم الآنم میخام‌ بگم نمیان حوصله غرغرش و‌نداذم ولی حالم ازش بهم میخوره سالیه دوازده ماه یه بیرون نمیریم هر روزم باید ریخت خودش‌و‌ انوادشو ببینم 

🤦‍♀️کاش هم مردا وهم زنابفهمن وقتی ازدواج میکنن دیگه نمیتونن اون  رابطه ای که با پدرو مادر و... ...

واقعا همینه بابا ازدواج‌کردی ورای ازم دوس داری ور دلشون باشی انقد بهم  علاقه دارین ازدواج نکنین باهم زندگی کنیم هم خودتون راختین هم بقیه، 

به نظرم حالا که شوهرت حالیش نیست بهش بگو باشه حتما تو اولین فرصت درستش میکنیم بعد هی انقدر خرج بتراش ...

شوهرک ک پول نداره اینم باید بریم زیر قرض، الان مثلاً پس فردا میخان بیان امشب میگه اتاق خواب و خالی کن رنک‌بزنم حالا من دو روزه چجوره در کمد دیواری بزنم بعدشم انقد غرغر می‌کنه به مرگ خودت راضی میشی 

والا

خونه دادن ولی از یه آشغالدونی ما یه خونه درست کردیم بالخره برای کمک‌هم شده یه کاشی و این ور اون ور نکردن درسته نشستیم اجاره ندادیم ولی کلی به نفع اینا شد چون اون خونه رو نه الان می‌تونستن اجاره بدن نه بازسازی کنم الان راحت ۲۰۰ میلیون رهن میدن ولی ما چی داریم؟ هیچی کلی قرض که با بدبختی دادیم طلایی که فروختیم اگرکستاحر بودم حداقل یه پیش پول داشتم

فقط قیمت کمد🙄سه میلیون واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟داییم اینا فقطزدن ۱۵ تومن شد آشپزخونه هم ۶۰ و خورده ایی

درمورد سوالتونم ،بنظرم نصفشو از صاحب خونه بگیرینم خوبه شما ک پول اجاره نمیدین چن سالم قراره بمونین اگ واقعن سه تومنه بنظرم بزنین برا خودتونم خوبه

لطفا برا خودتون زندگی کنین❤🥰 دوست دارم خودم
خونه که مال ما نیست ما خونشون و بازسازی کردیم کلی خرج‌کردیم اگر مستأجری میرفتم الان حداقل یه پول پیش ...

بنده خدا خوشت میاد اثاثت همش به کولت باشه،سر سال تنت بلرزه میذاره رو اجاره ت صابخونه یا نه؟؟؟

والا قدر نمیدونی،...

بخدا هر دفعه سر اومدن خانوادم ن داستان دارم الآنم میخام‌ بگم نمیان حوصله غرغرش و‌نداذم ولی حالم ازش ...

ببین اگه واقعا اوضاع دراین حده این دیگه فقط خونه نیست رابطتونه که بخاطر این مسعله داره خراب میشه سعی کن باسیاست (نه غر) یجورایی این حرفارو بهش گوشزد کنی خیلی ارووم جوری که متوجه نشه بهش حالی کن وضعیتتون رو مطمعنا وقتی متوجه شه میترسهو به خودش میاد امیدوارم تاثیر داشته باشه و بچیز خیلی مهم سعی کن وقتی میخای باهاش صحبت کنی تو ارامش کامل باشه مردا اینو بیشتر از هرچیزی توزندگی میخان ارامشه توخونه اینجوری رامت میشه 

2706