2733
2734

من کلا زیاد در گیر و دار جنسیت نیستم معمولا درخواست ها رو قبول میکنم اگه کسی حرف حساب یا سوالی داشته باشه یا کلا تبادل اطلاعات و نظر حرف میزنم حالا یه مساله ای که پیش اومده معمولا آقایون درخواست دوستی میدن بعد از سلام و فلان زود آیدی تلگرام میدن😂😂😂🤣🤣🤣آخه این چه کاریه؟؟؟؟ تا سلام میدیم پسر خاله میشن؟ این رفتار واقعا برام عجیب میاد یا اینکه میگه بیا دوست بشیم منظورم دوستی عاشقانه😂😂😂😂😂اونم ندیده و نشناخته از طریق نی نی سایت 

برادر محترم فکر کنم اشتباه اومدی نی نی سایت برو یه جای دیگه 

خانم ها اگه از این دسته گل ها دارید شما هم بگید بخندیم😁😁😁

داغونن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وقتی  به  مردا  سلام   میکنی  اونا  توذهنشون  تا.....😜رفتن

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2738

والا به نظرم اون آقایی که اومده تو سایت حامله ها و تازه زایمان کرده ها دنبال دوست میگرده کلا باید براش دلسوزی کرد و گذشت 😂😂😂

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

خب اقایونو قبول نکن

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706