2726
عنوان

كيا خيلي نچرالن؟؟ حتي رنگ مو ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 5863 بازدید | 302 پست

من کلااا از بن نچرالم😐فقط ابرومو فیبروز کردم که زیاد تغییر نکردم فقط یه درجه ابروم پرترشد ذونم اصلا معلوم نیست

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

من ✋ولی عید میخوام مژه بزارم

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاح و ابرو 

موهام رو هم خیلی کم پیش میاد رنگ کنم ،مشکی هستن

ارایش هم ک به لطف کردنا تعطیله ،البته قبلش هم فقط ضدافتاب و رژ رنگ لبم بود

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2728

منم نچرالم 😎 مثلا از کاشت ناخن بدم میاد ناخنای خودم خوشگلن ، و تا زمانیکه موهام خیلی سفید نشدن نمیخوام رنگ کنم 

اردیبهشت ۱۴۰۱ برادر جوانم رو بخاطر سرطان از دست دادم توروخدا برای شادی روحش صلوات یا فاتحه بفرستید.                🖤داداش مهربونم شرمنده ام که هنوز بی تو نفس میکشم🥀🥀🖤

منم نه ناخن کاشتم نه مو رنگ‌ کردم.۲۹ سالمه.

فقط بخاطر اگزما از مچ دستام تا انگشتام خیلی خشکو قرمزو زخمت شدن

یکمم هوا گرم بشه پیاده روی رو اگه بشه انشاءالله شروع میکنم چون باشگاه دوست ندارم برم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

۲۵ تموم شده 

فقط موهای پشت لبم رو برداشتم

به ابروهامم حتی دست نزدم البته ابروهام نیاز نداشت اصلا

رنگ مو و اینام که هیچی 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

25 سالمه تا حالا انجام ندادم اصلا نمیدونم کاشت چجوریه

حتی ابروهامم برنداشتم البته خودش مرتبه

خداروشکر صورت من ب این جور چیزا احتیاج نداره خدا خودش منو زیبا آفریده😍❤️ 

🤭😅
2706