2737
2734
عنوان

تاحالا چندبار...

396 بازدید | 26 پست

شکست خوردم...یه بار کسی ک دوسش داشتم خانوادم اجازه ازدواج ندادن...باردوم کسی ک ادعامیکرد دوسم داره فهمیدم همه حرفاش دروغه

الانم سومین شکستم نامزدیم داره بهم میخوره...

از18سالگی دارم دردمیکشم هرشبم بغض وگریس...تااومدم به یه چی امیدوارشم نشدکه نشد...روحم خییییلی خستس طاقت هیچی ندارم دیگ اینقد دردکشیدم

چرا اینطوری میکنه خداباهام😭😭😭😭

انشالله ک من بعد برات خوب و درست رقم بخورع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله ک من بعد برات خوب و درست رقم بخورع

من تو هز تاپیکی میرم تو اولین پیامو گذاشتی

بابا دمت گرم

سرعت عملو بنازم😂😂😂

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"

تو از کجا میدونی که اینا شکسته ؟ 

شاید خدا دوستت داره میخواد با ادامه دادن شکست بدی نخوری ....

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
2738
من تو هز تاپیکی میرم تو اولین پیامو گذاشتی بابا دمت گرم سرعت عملو بنازم😂😂😂

😂😂خداا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
تو از کجا میدونی که اینا شکسته ؟  شاید خدا دوستت داره میخواد با ادامه دادن شکست بدی نخوری ....

روحم داغونه...دیگ هیچی خوشحالم نمیکنه شدم یه اذم افسرده عصبی...الان حالم خیلی خوبه؟😭😥

بلاخره روزی میرسه ک اونی ک لیاقتو داره پیدات کنه چرا نامزدیت داره بهم میخوره؟

به خاطراینکه اوایل میدونس من قراره شاغل باشم ودرس بخونم الان زده زیرش بعداین همه وقت😭

روحم داغونه...دیگ هیچی خوشحالم نمیکنه شدم یه اذم افسرده عصبی...الان حالم خیلی خوبه؟😭😥

مگه قراره تا ابد اینجوری بمونی ؟ 

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
2706