2410
2553

مادر شوهر منم خسیسه یه شلوار کردی داشت شوهرم که داغون بود اونو یه بار تو تعمیرات خونمون پوشیده بود شوهرم.داغون داغون شده بود انداختم رفت.مادرشوهرم میگف چرا انداختی میاوردی میدادی به خودم😐😐

خدا جووون مرسی که هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اوا از همه بگم ما وضع مالیمون متوسط هستش ولی بنا به شرایطی تو یکی از برجهای منطقه یک تهران زندگی می ...

بعضیا بخاطر تجزیه نشدن پلاستیک و ضربه ای جدی که محیط زیست میزنن،سعی میکنن تا جای که ممکنه مصرف پلاستیکشون رو بیارن پایین به نظر من نه تنها خسیس نیستن بلکه فوق العاده با فرهنگ و باشعور هستن .

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
2714
غذا که مونده رو حیفم میاد بریزم،میذارم دوروز بمونه تو یخچال مطمئن شدم که قابل خوردن نیس میریزم😓

منم همنیطور  

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

شوهرم یه خسیسیای جالبی داره

مرغ یا گوشت میخوریم استخونا رو در حد پودر شدن با دندون خورد میکنه و لیس میزنه🙈

خیلی از میوه یا تنقلات ک پوستشون دور ریختنیه رو میخوردشون

کلا حیفش میاد چیز اضافی بمونه😂🙄😑😐

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

من توموادغذایی این کارومیکنم میگم اصراف نشه 😁😁

مثلا موادمیانی سبزیجات وخالی میکنم برای دلمه باهمون هم خوراک درست میکنم میگم حیفه یاعلاقه عجیبی دارم به اینکه روغن تاقطره آخرمصرف بشه برش میگزدونم ومنتظرم یه قطره دیگم

2706