2733
2734

صبح از خواب پا شده بود از چشماش اشک میومد و قی کرده بود و آبریزش بینی هم داشت و چند تا عطسه کرد .قطره سدیم کلرید گرفتم استفاده میکنم و کتری گذاشتم رو بخاری .یه ماه و ۲۰ روزشه .دیگه چی کار کنم که بد تر نشه و به سرفه و خلط نیوفته ؟خواهش میکنم از تجربیاتتون بگید🤕

بنده ها خدا دارن ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا سرش سرما خورده

ببرش حموم اب گرم قشنگ بشورش و کمرشو سرشو بین ابروهاشو ماساژ بده،

بعد که اوردی سرماش نده

با سشوار قشنگ سرشو خشک کن..

اگر چیزی باشه قنشگ میاد بیرون

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
ایجانممم خدا برات حعظش کنه شاید الرژی باشه و حتما پیش متخصص نوزادان ببرش برای خودت اصلا و ابدا در ...

دو هفته دیگه وقت دکتر داره واسه رفلاکسی که داره ولی به نظرم به سرما حوردگی میخوره قیافش.انشاالله اگر به صلاحته خدا بهت بده اگر نداد ناراحت نباش هر چی قسمته.من خودم دوتا دختر دارم 😊

بنده ها خدا دارن ....
2706