2737
2734

پدربزرگم یه چیزی گفت متوجه نشدم ولی گفتم نه ..دروغ گفتم؟لطفا اگه میدوتین ج بدین

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

بگو

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابا بچه ها میگه بچیزی پدربزرگش بهش گفته نشنیده اونم الکی گفته نه 

حالا دروغ گفته؟

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
2738
جان؟

پدر بزرگم یه چیزی گفت من متوجه نشدم ولی گفتم نه...دروغ گفتم؟

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید
شاید چیز مهمی بوده اگه میشه دوباره ازشون بپرسین 

نه فکر نکنم چیز مهمی بود

بابا بچه ها میگه بچیزی پدربزرگش بهش گفته نشنیده اونم الکی گفته نه  حالا دروغ گفته؟

متوجه نشدم..شنیدم😁

متوجه نشدم..شنیدم😁

ن منظورم همون بود😅

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
شاید چیز مهمی بوده اگه میشه دوباره ازشون بپرسین 

مونس خانوم شما که طلبه هستین میشه بگین دروغ گفتم یا نه؟😄

مونس خانوم شما که طلبه هستین میشه بگین دروغ گفتم یا نه؟😄

عزیزم در این مورد مطلب دقیقی رو مطالعه نکردم اما اگه امکانش هست کاش ازشون بپرسین دوباره که آیا چیز مهمی بوده یانه  اینجوری خیالتونم راحتتره شاید دروغ حساب نشه اما امکان اشکال وجود داره 

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه
2706