2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکاربابد کرد؟

چی بگم والا منم نمیدونم اگه میدونستم چیکار کنم حتما زودتر اقدام میکردم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2731
2738
من کار کیکم ولی کسی سفارش نمیده😔

کدوم شهرستان هستین 

من کیک خیلی دوست دارم ولی نه وقتش دارم نه حوصله 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
اصفهانم عزیزم من حوصلشو دارم حتی بین دوستا و فامیل ها گفتم ولی مناسبت نیست کسی هم برا روز مادر سفارش ...

من کیک خانگی بیشتر دوست دارم چون می‌دونم تمیزه و با کیفیت درست میشه هم برا خودم و مامانم اینا میگیرم ولی ما شهرستان هستیم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
اصفهانم عزیزم من حوصلشو دارم حتی بین دوستا و فامیل ها گفتم ولی مناسبت نیست کسی هم برا روز مادر سفارش ...

عزیزم دعا میکنم ایشاالا سفره زندگیت پر از برکت و عمرت با رحمت خداوند بیافزاید 

2706