2737
2734

امشب سالگرد ازدواج من و همسرمه بعد چند ماه پیش ما یه دعوایی بر خوردیم که من یه مدتی خونه پدرم بودم البته خودم و همسرم با کمک مشاور حلش کردیم و برگشتم حل شد 

الان گذشته کلی از اون‌ماجرا ولی یکمی مامان و خواهرم فهمیدن چون چند روزی پیش مادرم بودم

الان دوست داشتم یه عکس بذارم برای سالگردمون پیجم 

بنظرتون خانوادم مسخره میکنن تو دلشون چون یکم‌به مشکل بر خورده بودیم‌؟ یا نباید برام مهم باشه 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم نباشه برات 

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
2728
2738

بزار عزیزم 

مردم همیشه حرف میزنن

فقط خیلی عاشقانش نکن

ساده و مختصر همین

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

وا نه

اونا دنیادیده هستن درک میکنن ازین بحثاهستش همیشه

خداروشکربه جای باریک نکشیده

بزار عزیزم تودلت ازین حرفاراه نده

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

چون دعوا کردین دیگه باید سالگردتون بی اهمیت باشه؟فقط دعوا کردین ولی همو دوست دارین .بگو هر چی دلشون میخپاد بگن اتفاقا هر کاری میخوای بکن تا دلتون به هم گرم تر شه بیشتر نیاز دارین بهم 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
چون دعوا کردین دیگه باید سالگردتون بی اهمیت باشه؟فقط دعوا کردین ولی همو دوست دارین .بگو هر چی دلشون ...

جه میدونم اخه میگم شاید براشون عجیب باشه یا فک‌کنن اگه کسی بحثش میشه اخر دنیاست ... هر چند خودشون متاهل ان و فک کنم درک‌میکنن زندگی فراز و نشیب داره

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2706