2726

فردا شورای دارم برای الزام به عدم تمکین  من سه ماه اومدم خونه داداشم شوهرم شیشه مصرف میکرد و کتکم میزد و تهمت بهم میزد  چی بگم  که محکوم نشم موقعی کتکم میزد  نرفتم پزشک قانونی الن چطوری ثابت کنم اینکار هارو انجام میداده وهیچکس رو به غیر از این داداش کارگر ندارم نمیتونم وکیل بگیرم   تو رو خدا کمکم کنید سه تا دخترم دارم

تعداد رای : 8
نظرسنجی
الزامی
5
62%
الزامی
3
37%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برو سایت بنیادوکلا سوالتو بپرس اونجا رایگان جواب سوالتو میدن ولی ممکنه یه روز طول بکشه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2728

خودت بیرون اومدی از خونه یا بیرونت کرد؟

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

اگر شوهرت پرونده کیفری داره مثلا مواد فروشه گرفتنش الان پرونده داره اینارو جم کن برو اونجایی ک پرونده داره شماره پرونده و بایگانیشو بگیر ببر شورا بگو سوسابقه داره

برای اعتیادش اگر مواد به اندازه مصرف خودش حمل کنه و فقط برای خودش باشه ترکش میدن میگن برو زندگی کن

دست بزن و فحاشی و اینام اگر داره نامه پزشکی قانونی میخای و برای فحاشیش شاهد میخای

شما نهایتن میتونی درخاست نفقه بدی و اینم اگر تمکین نکنی و‌خونه نری نفقه بهت تعلق نمیگیره

اگر شوهرت پرونده کیفری داره مثلا مواد فروشه گرفتنش الان پرونده داره اینارو جم کن برو اونجایی ک پروند ...

پرونده کیفری که زیاد داره ولی بمن که نمیدنشون باید همون شوری استعلام بگیره برای کتکاریمم نامه ندارم الان بای د چکار کنم پرونده روانی داره

میتونی دادخواست نفقه خودت و بچهاتو بدی و خونه ام بری باهاش زندگی کنی

اگر نفقه شمارو طی شش ماه متوالی پرداخت نکرد شکایت نفقه کیفری کن و بازداشتش کن و درخواست مهریه بده اینارو ک نداره بهت بده درنهایت حق طلاقتو گرفتی تو این مدتم ک باهاش تو خونه ای فحاشی کرد سروصدا کن عصبانیش کن تا دست روت بلند کرد زنگ بزن ۱۱۰ بیان گزارش بنویسن این گزارش ب دردت میخوره اینجوری میتونی طلاق بگیری

الان ی کم شرایطت سخته

پرونده کیفری که زیاد داره ولی بمن که نمیدنشون باید همون شوری استعلام بگیره برای کتکاریمم نامه ندارم ...

اینارو شورا بگو تا بهت نامه بدن یا بهت بگن برو بگیر شماره پروندهاشو و بیار اینجوری دستت پره

میتونی دادخواست نفقه خودت و بچهاتو بدی و خونه ام بری باهاش زندگی کنی اگر نفقه شمارو طی شش ماه متوال ...

عزیزم من برم خونه مطمن منو میکشع بعدشم من موقعی داشت  کتکم میزد زنگ زدم به 110ولی اقایون تشریف نیوردن گفتن بحث خانوادگیه با چه امنیت جونی برگردم ازش شکایت کردم

ببین عدم تمکین جرم نی ک مجازات داشته باشه فقط اگ اثبات بشه بی دلیل بوده تو روند طلاق یکم ب ضررته چون نفقه بهت تعلق نمیگیره و ... اما تو بی دلیل خونه رو ترک نکردی همین ک ثابت کنی ک معتاده و دس بزن داره و... حل میشه نگران نباش