2726

اول خودمو بگم

۱_آخرش لاغر نشدم دماغمم عمل نکردم مردم🙄

۲_اخرش نه خونه دار شدم نه ماشین خوب خریدیم😔

۳_اه یادش بخیر چقد دوست داشتم مسافرت برم اخرش هیچ جا رو ندیدم و مردم

۴_شوهرم بعد من کیو میره میگیره😬

۵_یادش بخیر دنیا آبی نونی چیزی گیر میومد اینجا چقد برهوته😝

۶_چقد اینجا تاریکه گرمه خفس دری پنجره ای چیزی نیست باز بذاریم

۷_حالا کی ریاضی یاد این بچه میده نکنه سیگاری بشه نکنه رد بشه نکنه با یکی دعوا کنه دستو پاش بشکنه😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هانی تو مردی هم میخوای غصه بخوری؟؟؟

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

من فقط فکرشاک میکنم دلم برابچ هام میسوزه همش میگم ب سنی برسن ک براخودشون زندگی داشت باشن مهم نی دیگ برام

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن

اون موقع نکیر و منکر بالا سرتن وقت فکر کردن نمیرسه😂

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خدابیامرز یکی از فامیل هامون می‌گفت وقتی من مردم قبل از اینکه کسی رو خبر کنید کف پاهام رو بشورید تا زشت نباشه

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

غصه بچه هام و همسرم و پدر و مادرم رو میخورم😞

کی برای بچه هام غذای خوشمزه بپزه و شلوغکاری هاشون رو تحمل کنه😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706