2733
2734
عنوان

بشکنه این دست که نمک نداره😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 25 پست
آره مجردم مطمئن باش اگه متاهل بودمم همین آش وهمین کاسه بود،چون کلابین دوستامم اینجوریم،دیگه نمیگم دی ...

منم عین توام 

مجردم 

ولی من محل دوست نمیدم ... 

از خانواده خودم چی دیدم که از دوست ببینم بیخیال اولویت اولت خودت باشه 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ار  اما کلا توقع نمیسازم  گذاشتم کنار خوبیو

خونوادمن خب چیکارکنم مثلاهمشون مریض شدن سرماخوردن کلی براشون پختم ودمنوش وخریدکردم و...الان مامانم میگه چرافلان کارونکردی؟،خواهرت دیروز کلی کارکرده توفلان و...خب نمیشه ک دس رودس بذارم مریضن خداداره میبینه منونمیشه ک بیخیال بشینم😭😭

آره مجردم مطمئن باش اگه متاهل بودمم همین آش وهمین کاسه بود،چون کلابین دوستامم اینجوریم،دیگه نمیگم دی ...

باعرض معذرت:

خوبی که از حد بگذرد     ابله خیال بدکند

این یه مثله،خدای نکرده قصدم توهین به خانوادتون نیست

2728
خونوادمن خب چیکارکنم مثلاهمشون مریض شدن سرماخوردن کلی براشون پختم ودمنوش وخریدکردم و...الان مامانم م ...

خیلی بده کلا 

سعی کن کلا دیگ واس کسی کاری نکنی وقتی دیدع نمیش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
منم عین توام  مجردم  ولی من محل دوست نمیدم ...  از خانواده خودم چی دیدم که از دوست ...

دیگه هیچ دوستی ندارم دورشونوخط کشیدم اوناآدمای خوبین ولی وقتی میرسن به من بدمیشن من خوبم بخدانمیدونم چی میشه اینجورمیشن

خیلی بده کلا  سعی کن کلا دیگ واس کسی کاری نکنی وقتی دیدع نمیش

اگه نکنم کلی طعنه وکنایه ومسخره میکنن،خسته شدم بخدادلم میخوادتنهاوبرای خودم زندگی کنم

اگه نکنم کلی طعنه وکنایه ومسخره میکنن،خسته شدم بخدادلم میخوادتنهاوبرای خودم زندگی کنم

حق داری

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
ولی من امروززندم وامروزمیخوام ببینم،به چه دردم میخوره وقتی روانی شدم!!

عزیز جان،شما به خدا اعتقاد داری؟ اگه داری ، اگه خوبی میکنی برای رضای خدا خوب باش ،اینطوری مطمین باش کارت بیهوده نیست وخدا بهترین پاداش رابهت میده مخصوصا برای خوبی به خانواده ،، هم کم کم توقعت از اطرافیان کم میشه ،،شاید مشکلتون اینه که همدیگه را درک نمیکنید 

عزیز جان،شما به خدا اعتقاد داری؟ اگه داری ، اگه خوبی میکنی برای رضای خدا خوب باش ،اینطوری مطمین باش ...

خدامیدونه خیلی وخته یادگرفتم ازهیچکی هیچ انتظاری نداشته باشم،اماخب انتظاربدرفتاری دربرابرمحبت وخدمت هم ندارم،آره اعتقاددارم ولی پس روح وروان داغونم چی؟!اوناپاداش نمیخوان به آرامش نیازدارن