2733
2734

نی نی یار عزیز تر از جان قشنگم کاربر@کوالا۷۷  رو برگدون عزیزدل ببخشید پشیمونه ممنون میشم عزیزم

دوستان نینی یارو تگ کنید 

@نی_نی_یار_5    

خدایا اندکی نظر کن تا حال دلم خوب شود🌊        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@ژیناگلمن     @نیکاگلمن     @دری_گلمن      نینی یاار ۵ رو ...

من ک نمیتونم فقط3و شب

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
ممنون تگ کن 

@نی_نی_یار_شب    

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
@نی_نی_یار_5     عشقم برش گردون ممنون

سلام از چی پشیمونه؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
از حرفی که ب شما زدع لطفا برش گردونید مچکرم بزرگوار

چی گفته؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
از حرفی که ب شما زدع لطفا برش گردونید مچکرم بزرگوار

اومدم تگ کنم دیدم نی نی یار اومده دیگه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
چی گفته؟

من ازش پرسیدم دوستمه گفت با شما دعوا کرده ولی ببخشینش برش گردونید بخدا نباشه افسردگی میگیرم ترخدا میشه الان برش  گردونید

خدایا اندکی نظر کن تا حال دلم خوب شود🌊        
من ازش پرسیدم دوستمه گفت با شما دعوا کرده ولی ببخشینش برش گردونید بخدا نباشه افسردگی میگیرم ترخدا می ...

با من؟ یا نی نی یار دیگه ؟ دقیق بپرسین بعد چی گفته تو دعوا

2706