2410
2553
عنوان

بیمه عمر چی خوبه؟شما کدومو دارید

64 بازدید | 12 پست

من میخام پاسارگاد ماهی صد تومن بزنم بیست ساله...اما نمیدونم حقوقش چندمیشه گفتن معلوم نیست.نظرتون چیه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
منم پاسارگاد داداشم نمایندگیشو داره میگ اگ مثلا سالیانه بدی بیشتره سودش تا ماهیانه دیگ نمیدونم

اهان...خودتون بیمه نکردید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم من خودم ۱ سال بیمه کردم

هیچ بیمه عمری مثل بازنشستگی حقوق نمیده

فقط آخر قرارداد هرچی پول دادی به اصافه سودش که خیلی از سود بانکی کمتره بهت میدن

خیلی باهمم فرق ندارن

ولی من شنیدم آسیا خوبه و کارآفرین

عزیزم من خودم ۱ سال بیمه کردم هیچ بیمه عمری مثل بازنشستگی حقوق نمیده فقط آخر قرارداد هرچی پول دادی ...

منظورمنم همون بازنشستگیه.ک بعد چندسال حقوق میدن...بنظرتون بصرفه هست یا همون پولو خودمون جمع کنیم بزاریم بانک هرسال

2714

سلام

زیارتی هستم نماینده بیمه آسیا

در صورتی که تمایل دارید در مورد بیمه عمر اطلاعات کامل داشته باشید و همچنین برتری ها و مزایای بیمه آسیا رو بدونید در خدمتتون هستم

به خاطر داشته باشید که تصمیم و انتخابی که الان می کنید یه تصمیم برای آینده شماست

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما
سلام زیارتی هستم نماینده بیمه آسیا در صورتی که تمایل دارید در مورد بیمه عمر اطلاعات کامل داشته باش ...

سلام.اقا من ی بیمه خوب میخوام ک بعد بیست سال حقوق بیشتری بهم بده و قابل اطمینان باشه خودم۲۱سالمه و هیچ بیمه ای نداریم غیرسلامت.شوهرمم شغلش ازاده ک من جدا میخام بگیرم بیمه رو

سلام.اقا من ی بیمه خوب میخوام ک بعد بیست سال حقوق بیشتری بهم بده و قابل اطمینان باشه خودم۲۱سالمه و ه ...

عزیزم میگم بیمه عمر حقوق نمیده

بازنشستگی هم نداره

مواظب باش کلاه سرت نذارن

اگه هدفت فقط پس انداز توی چیزی دیگه پس انداز کن

سلام.اقا من ی بیمه خوب میخوام ک بعد بیست سال حقوق بیشتری بهم بده و قابل اطمینان باشه خودم۲۱سالمه و ه ...

سلام و عرض ادب

حقیقتا واسه انتخاب بیمه عمر و پس انداز انقدر پارامترهای تاثیر گذار و حتی بعضا خصوصی وجود داره که اصلا داخل تاپیک امکان سوال و جواب و پرداختن به تمام جوانبش نیست اگر تمایل داشتید به واتس اپ بنده پیام بدید و یا می تونید مستقیما هم تماس بگیرید و اگر هم تهران تشریف دارید می تونید حضورا تشریف بیارید دفتر بنده تا توضیحات و مشاوره کامل و جامع خدمتتون داده بشه تا اون موقع تصمیم بگیرید که آیا اصلا بیمه عمر و پس انداز منظور نظرتون هست و یا نه و اگر هست هم نوع بیمه نامه تون رو انتخاب بفرمایید و هم شرکت بیمه ای تون رو

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما