2733
2734
مگه میشه نشوریم؟

اخه بعضی ها میگن وقتی پریودی دهانه رحم بازه و اب رو ب سمت خودش میکشه،و فشار اب ممکنه نزارا کثیفی ها ب بیرون بیان و برگردن داخلو تبدیل ب کیست و عفونت بشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نشوری جیش میمونه بو میگیری ک😐

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
باید بشوری    من از ۷تا متخصص زنان پرسیدم همشون مخالف بودن بااین جمله که تو پریودی خودت رو ...

پس طب اسلامی ک میگن نشوریم قضیش چیه عزیزم؟ پس شمام با شستن موافقین

2738
پس تکلیف کیست و عفونت بدترش چی میشه اگ بشوریم؟من تاحالا امتحان نکردم میخوام ببینم واقعا اگه نشستن خو ...

با ی آب خالی بشور بعد با دستمال خشک کن 

کی گفته نشوریم میدونی چقدر باکتری تو مدفوع هست

پس طب اسلامی ک میگن نشوریم قضیش چیه عزیزم؟ پس شمام با شستن موافقین

روز اول ک خونریزی شدیده کمتربشور بادستمال خشک کن روزای بعد بشور.و خوب خشک کن.خواهشن ریپلای نکنن 

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏

مگه میشه نشوری ؟

این طوری بیشتر عفونت میگیری  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706