2726
عنوان

ازدواج

208 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها این ازمایش خون چجوریه 

مثلا چرا میگن خونشون بهم نمیخوره

مثلا یکی او مثبت باشه یکی بی

خوب این دوتا خونشون مث هم نیست پس نباید ازدواج کنند

اگه کسی خونش بهم نمیخوره میتونه ازدواج کنه اگه بکنه چی میشه؟

چـــــــرا کسی منو تک نمی کنـــــه  بچه ها میشه یه تایپیکیمو پر بازدید کنید  یکبار تا نزدیک پر بازدیدی رفتم ذوق مرگ شدم  خداییش خیلی کیف میده ها  این همه زحمت کشیدم امضا تایپ کردم یه صلوات مهمونم نموکونی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اون که خون نمیخوره به هم ربطی به گروه خون نداره که

اون مال تالاسمیه

اگه هر دو تالاسمی مینور داشته باشن نمیتونن ازدواج کنن

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
بچشون مشکل دار میشه یا بچه دار نمیشن البته الان با قرص حل میشه

خونشون چجوریه که میگن بهمنمیخورن😐مثلا یکیش بی باشه یکیش او اینا خونشون بهم نمیخونه؟

چـــــــرا کسی منو تک نمی کنـــــه  بچه ها میشه یه تایپیکیمو پر بازدید کنید  یکبار تا نزدیک پر بازدیدی رفتم ذوق مرگ شدم  خداییش خیلی کیف میده ها  این همه زحمت کشیدم امضا تایپ کردم یه صلوات مهمونم نموکونی  

والا برای ماهم خونمون بهم نمیخورد دکترا گفتن بچه دار نمیشید اگه هم بچه دار بشید مشکل دار ب دنیا میاد 

ولی ما باهم ازدواج کردیم و هیچ مشکلی نداشتیم

الانم دوتا پسر دارم یکی هفت ساله یکی ده ماهه

اون که خون نمیخوره به هم ربطی به گروه خون نداره که اون مال تالاسمیه اگه هر دو تالاسمی مینور داشته ...

چه ازمایشایی میگیرن ایا ایدز و اینا هم هست؟ 

یه مریضی هست که اقا ناقله انومو مبتلا میکنه اسمشو نمیدونم اونم هست؟

اون که خون نمیخوره به هم ربطی به گروه خون نداره که اون مال تالاسمیه اگه هر دو تالاسمی مینور داشته ...

الان من بی ام شوهرم آ. ربطی به گروه خون نداره که

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2706