2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ديوانه وار عين خوره منو ميخورد 

خدا بهتون صبر بده،اما متوجه حرفاتون نمیشم جنون حاملگی؟چرا بچه عین خوره شمارو میخورد یعنی چی؟

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان/جان به غمهایش سپردم نیست آرامم هنوز🌷
2728
خدا بهتون صبر بده،اما متوجه حرفاتون نمیشم جنون حاملگی؟چرا بچه عین خوره شمارو میخورد یعنی چی؟

من خودمم دردمو نفهميدم اول ويار داشتم سر ٥ماه خون بالا مياوردم يهو از غذا افتادم و شروع به استفراغاي خوني كردم رفتم دكتر فقط سرم زدن هفته اي ١٥ تا به بيمارستانا التماس كردم بستريم كنيد ولي كوتاهي كردن ديگه شروع كردم خودمو زدن كه يه چيزي منو از تو ميخوره نجاتم بديد انقد خودمو ميزدم كه از حال ميرفتم گفتن افسردگي قبل زايمانه فرستادنم روانشناس اونم قرص داد ميخوردم عين معتادا شده بودم فقط ميخوابيدم و باد ميكردم يواش يواش فكراي خودكشي ميومد تو سرم كه گفتن جنون حاملگيه سزارين كنيد

فدات شم من چيكار كنم كارم فقط گريه اس

اصلا کار خوبی نمیکنی 

عزیزم تو مشکلی پیدا کنی فکر میکنی شوهرت تورو نگه میداره ؟

بخدا از بچه ها زانوم درد میکنه شوهرم قبلا حساس بود الان اصلا اهمیت نمیده 

حالا اگه مریض شدیم و افسرده شدیم  میرن با یکی دیگه میگه زنم افسرده شده 😂

اصلا کار خوبی نمیکنی  عزیزم تو مشکلی پیدا کنی فکر میکنی شوهرت تورو نگه میداره ؟ بخدا از بچه ه ...

اينو همه ميگن خيلي دوست دارم از جام بلند شم و زندگي كنم شايد مشاور روم تاثير بزاره

اينو همه ميگن خيلي دوست دارم از جام بلند شم و زندگي كنم شايد مشاور روم تاثير بزاره

عزیزم من مشاورت 😐😐

به بچه اهمیت نده اهتگ گوش کن لباس بخر کیف کن بچه فقط دردسر هست اخرشم میگه چرا منو زاییدی ولش عزیزم بچه است دوباره میشه دا همیشه خدارو شکر کن شما و همسرت سالم هستین 

عزیزم کدوم دکتر میری ؟من بهادری رفتم هیچ نتیجه ای نگرفتم 

الان میخوام نظیف و منتظری و ریتا دوستی میخوام برم بنظ ت بده سه تا دکتر همزمان برم؟

عزیزم من مشاورت 😐😐 به بچه اهمیت نده اهتگ گوش کن لباس بخر کیف کن بچه فقط دردسر هست اخرشم میگه چرا ...

دقيقا اينجوري بودم رحم اجاره اي ميگيرم الان تو بچه داري؟

اصفهانم. ب اکسیژن وابسته شد نمیتونست خودش نفس بکشه عفونتم گرفت

کدوم بیمارستان؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
اگه خودت ميخواي حامله شي فقط منتظر 

نه هنوز چاقم همم اردیبهشت زایمان کردم و دو سه روز تو فدستگاه موند و فوت کرد هم به خودم استراحت بدم همم کرونا تموم شه 

من فشار خون بالا هستم تو هر بچه فیک ماه میمونم مطهری 

2706