2726
عنوان

خانمای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم ، من چون ۵ تا بارداری ناموفق داشتم فقط پرسیدم خوبه یا نه که گفت خوبه 🥰

انشالله خوب باشه خدا فرج خیر بده. 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
عزیزم اون روز ۶ هفته و ۵ روزم بود  الان ۷ هفتم تموم شد😁😁😁😁 دعا کن قلبش بزنه جنسیتش هر چی با ...

انشالله مثل ساعت قلبش بزنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
انشالله خوب باشه خدا فرج خیر بده. 

انشاالله 

انشاالله برای شما هم همه چیز خوب پیش بده و حال دلت تا آخر خوب باشه و نی نی ، سالم و به موقع بیاد تو بغلت

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
انشاالله  انشاالله برای شما هم همه چیز خوب پیش بده و حال دلت تا آخر خوب باشه و نی نی ، سالم و ...

ممنون از دعای خیرت همچنین عزیزم

واسه من اخر ۵ هفته آز دادم ۷۱۴ بود

ممنون برا سلامتی خودت و نینیت صلوات فرستادم برا من ۹۴۵

2706