2726

سلاااااااااام 

خوبید؟

خب همه ما یه سری اخلاقای گند یا عادتای بد داریم ک اصلا یا یادمون میره انجام ندیم یا اصلا بهش فکر نکردیم ک ترکش کنیم

و از اون ور یه سری اخلاقای خوب دوست داریم داشته باشیم و هی یادمون میره که دوست داریم یا یه مدت داریمشون بعد ول میکنیم و یا کارای خوب هم همین طور

اگه موافقید یه چالش ۴۰ روزه ترتیب بدیم که خودمونو اصلاح کنیم

خب ایده من اینجوریه که :

هر شب ساعت خاص تاپیک بزنم و گزارش کار بدید از روزتون که تونستید اون کارارو انجام بدید یا ن

هر کس ۴۰ روزش تموم شد جایزه بدیم (این که چی باشه هنوز فکر نکردم )

هر کس یه روز کارشو درست انجام نده جریمه میشه از اول باید شروع کنه

اگه موافقید اعلام حضور کنید دوستاتونم دعوت کنید ببینیم میتونیم بعد ۴۰ روز اونی که میخوایم بشیم یا ن.

ایده این تاپیک وقتی به ذهنم رسید که میخواستم رو خودم تغییراتی ایجاد بدم و گفتم چرا با شما هم درمیون نذارم هم ب خودم کمک میشه که ارادم قوی شه (بنده کمی بی ارادم 🤐) و هم افراد بیشتری بتونن انگیزه بگیرن 

:~| امیدوارم نقشه هام خراب نشن و مورد استقبال قرار بگیره

اگه اوکی شد ساعت ۱۰ تاپیک میزنم 

😌😌

مسواک یادت نره 🦷👩‍⚕️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دروغ گفتن رو اینجوری ترک کردم

ظاهرا همه به تاپیک های خیانت و... علاقه دارن اینجور تاپیکا کسی نمیاد خودم تنهایی باید پیش برم😐💔💔

مسواک یادت نره 🦷👩‍⚕️
2728

منم هستم بدد جور پایم

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من هستم. البته شاید نیام دیگ اینجا. شاید اینجا نیومدن هم بذارم جزو عادتام!! یکیش میخوام از فردا زیر ۸ ساعت درس نخونم 

دو اینکه رژیممو نشکونم و ادامه بدم ۴۰ روز. شاید سه هم اضاف کنم ک اینجا نیام دیگه!!

میشه برای دکتر شدنم صلوات بفرستی؟💜🍇
من هستم. البته شاید نیام دیگ اینجا. شاید اینجا نیومدن هم بذارم جزو عادتام!! یکیش میخوام از فردا زیر ...

برا کنکور تجربی میخوای بخونی؟

مسواک یادت نره 🦷👩‍⚕️
2706