2726

هفته ای یکبار کابینت و سرامیکا . یه روز در میون گردگیری اینه و ..

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کابینتا که استفاده ندارم زیاد شش ماهی یبار همونم تمیزه بازم آیینه و سرامیک هرهفته ولی

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

هفته ای یبار خونه تکونی اساسی دارم مثلا از صبح تا غروب بکوب کار میکنم .. طول هفته روزی ۱ساعت

هفته ای یبار کابینت ها بالای کابینت ها پنجره ها آینه ها درها و ... پاک میشن

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
من خودم هفته ی بار ولی خیلی سختم میشه چون زود خسته میشم

وای یه لحظه ترسیدم گفتم کی تاپیک زدم از عکس پروفایل ت 

عزیزم هفته ای یه بار گردگیری میکنم کابینت هم هر هفته دستمال میکشم

❤خدایا مواظب پسرم باش 
سختت نیس زورت نمیاد وقتی تو خونه کار میکنی؟

نه عزیزم چون اخر هفته تمیز میکنم شوهرم سرامیکارو دسمال میکشه من کابینتا ... گردگیری اینارو هم نه خوشم میاد البته پسرم دست میماله برای همین زیاد اهمیت نمیدم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
هفته ای یبار خونه تکونی اساسی دارم مثلا از صبح تا غروب بکوب کار میکنم .. طول هفته روزی ۱ساعت هفته ا ...

بالای کابینت ها که چربی میگیره چطوری تمیز میکنی

چهارپایه میذاری یا میری رو کابینت

چنین نماند چنان نیز هم نخواهد ماند
2706