2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتی میخوای اسکرین شاتشو نشون میدم دایرکت چنتا خادم حرم رفتم بزور تک تک تاپیکاتو خوندم بزور اسمتو پیدا کنم که اره اسمش سانازه اسمتو دادم بهشون التماسشون کردم دوستم دوتا بچه یه ساله داره دعاش کنین

بهشون گفتم درسته دوستم دین نداره اما میشه اقا امام رضا(ع) اینبار به یه ادم که دین نداره نگاه کنی بخاطر دوتا بچه یه ساله طفل معصوم التماسشون کردم رفتم تو لایوش خیلیا دیدن پیامامو گفتن با چشم اشکی دعاش میکنیم زود خوب شه

رفتم دایرکت یه مداح التماسش کردم دعا کنه گفت یادم بیار برم تو حرم براش ختم بردارم

اما این رسمش نبودمن نمیشناسمت اصلا نمیدونم کی هستی ولی تک تک تاپیکاتو از اول خوندم تا الان 

یه جا گفت مادرشوهرم خیلی خوبه یه مدت بعد قضیه زمین پدرشوهرت میگفتی مادرشوهرم خیلی به

خیلی تحت تاثیری میدونم فشار روته 

میدونم پیامامو بخونی میگی دختره چه بیکاره و جواب نمیدی اما اینم بدون بابا اصلا تو وس نداری زنده بمونی خیلی خب پاشو یه هفته تنها بیا حرم ببین این امام رضایی که میگن کیه چجوره حرمش اصلا چرا قبولش نداری چی ازش میدونی

دیگه نمیام تاپیکات ببینم چی نوشتی ولی تو یه بار پاشو بیا توی این پیج اینستاemamreza_haram

لایوش هست درسته تو دلت شده سنگ

درسته از عالم ادم گله داری

درسته با خودت میگی اخه چرا من باید تو خانواده ای بدنیا بیام هرکدوم به یه طرف یکی بی دین یکی مذهبی

اخه چرا من باید بین پدرومادرم اینقدر فاصله باشه و اخه چرا من باید مامانم منو با خودش نبره و خواهرم الان پزشک شده باشه ولی من نه

اخه چرا شوهرمن باید بهم خیانت کرده باشه مگه دوستم نداشت مگه اینهمه سال عاشقش نبودم

تو اینهمه به این ادما دل بستی هرکدوم به نحوی شکوندنت

بکش بیرون ازشون

یه بار فقط یه بار تنها بی مزاحم پاشو برو حرم ببین چجوره

انقدر هم نگو دین دین دین

دینی به گردن شوهرت نداری چون عاشقت بوده هرکارهم برات کرده وظیفش بوده هرچند اونم کم تورو زجر نداده کار اینش ندارم

نگو دین گردن بچه هام دارم چون دینی از این بابت گردنت نیس چون میتونستی سقطشون کنی وحس مادریت نذاشت دوسشون داشتی داری لحظه لحظه نگرانشونی و حواست بهشون هست

شاید الان که داری اینو میخونی بمیری شایدم تا 20 سال دیگه وبیشتر زنده بمونی خدا میدونه فقط

ولی اینو بدون بقول خودت تو که چیزی برای ازدست دادن نداری پاشو برو حرم امام رضا(ع) ببین دلت با خودت خودت با خودت چند چندین

میدونستی خدا اه اخرین لحظه عمرم توبه کنی باز ناهایی که مربوط به حق خودشه رو میبخشه برو پی اش شاید دنبالته شاید منتظرته

2706