2737
2734

مادرشوهرم داشته هی اومد خونه ما و رفت ما هم بیخبر که خانم کرونا داره

الان ماهم علائم داریم

گفت اره منم کرونا داشتم و... چیری نیست مثل سرماخوردگیه

چکار کنم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر بی شخصیته مادرشوهرت نگفته مریضه شماهارو هم مریض کرده اگه بچت شیر خودتو میخوره خیالت راحت باشه چیزیش نمیشه نهایتش یه شب تب میکنه خدایی نکرده 

بیشتر مراقب خودت باش به خودت برس تا زود خوب بشی 

رعایت کنید گرمی اینا بخورید انشالله رفع میشه نگران نباش ب نظرم تست بدید مطمن شید اگ داشتید دو هفته قرنطینه بشید

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺

اونکه نمیدونسته. شماتامیتونی میوه ویتامین دی وجوشان بخور دمنوش زنجبیل و دارچین دمنوش اویشن وعسل کندر جوشونده بخور 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2738
چقدر بی شخصیته مادرشوهرت نگفته مریضه شماهارو هم مریض کرده اگه بچت شیر خودتو میخوره خیالت راحت باشه چ ...

خب اگه شیر خشک بخوره چی؟

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
خاااااک توسرش  علائم چی دارین؟

ببین من گلوم میسوزه و سوزش بینی و گوشام ی کم گرفته و سردرد و ابریزش

شوهرم همینا رو داره ی کم کمتر

بچه بزرگم خداروشکر خوبه فعلا

نوزادمم بیست و دو روزشه

دارم دیونه میشم براش

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

یکی از همسایه های ما هم کرونا گرفته بود بعد چند روز دیدم بیرون توی کوچه وایساده داره با همسایه ها حرف میزنه گفتم خانم فلانی خدا رو شکر خوب شدین گفت خوب که نشدم ولی دیگه حوصلم سررفته بود اومدم بیرون 😑

میشه واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرستین؟ 🙂⁦♥️⁩
ماسک بزن خوذت وشوهرت نوزادت نگیره

بنظرت تا الان نگرفته؟؟

یا خدااا😱چه ریلکس بوده😐  چه بی فکر😤 بچت چندوقتشه؟

بیست و دو روز

ببین من گلوم میسوزه و سوزش بینی و گوشام ی کم گرفته و سردرد و ابریزش شوهرم همینا رو داره ی کم کمتر ...

من گرفتم کرونا تو اوایل بارداریم اولند تاجایی که میتونی ماسک بزن احتمال خیلی زیاد گرفتی من بچه داداشمم نوزاد بو  گرفت نگران نباش

2706