2737
2734
عنوان

بچه ها یه سوال در مورد کروناااا؟خواهشا اطلاعاتی دارین کمکک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 57 پست
نه عزیزم باردار نشدم  دعا کن  چند روز هم پیش مادرم بودم بعد از دوماه رفتم .دارم سکته میک ...

😘 فاطمه تو کدوم شهر بودی  شوهرت ازو اسپرم بود

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
اصلا نترس عزیزم اگه ادامه دار بود یه آزمایش بده 

چشم حتما 

دعام کن حتما 

نگران خودم نیستم 

مادرم انقد اصرار و گریه کرد بیا خونم رفتم ترس اون دارم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😘 فاطمه تو کدوم شهر بودی  شوهرت ازو اسپرم بود

قم هستم

نه آزو اسپرم نیست اتفاقا کاملا سالم

منم سالم بودم که فعلا مشکل دار شدم عحیب و غریب 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728

اصلا به کرونا فکر نکن 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
اصلا به کرونا فکر نکن 

چشم اتفاقا شوهرمم گفت فکر نکن ما مراعات کردیم

ولی الان از خاب پاشدم یه ترسی تنمو گرفت 

نگران مادرم شدم

ایت الکرسی بخون من شبا یادم باشه میخونم خانوادم در امان باشن از کردنا

2738
توکل بخدا فقط اب زیاد بخور

حتما 

الان پامیشم دمنوش اویشن و پونه هم دم میکنم میخوریم

مشکلت چیه که نمیشی میکرو کردی

نه اینطور نیستم ولی دلم‌میخاد بخابم  مثلا تا ۱۱ خابیدم  دوباره ساعت ۴ خابیدم تا الان&nbs ...

انشاءالله كه كرونا نباشه ولى اگه بود هم نترس سريع برى دكتر دارو ميده خوب ميشى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
ایت الکرسی بخون من شبا یادم باشه میخونم خانوادم در امان باشن از کردنا

باور نمیکنی تو این ۱ سال چقد از هم دوری کردیم

از دلتنگی برا هم گریه کردیم .

من با مراعات میرفتم خونه مادرم یه سر میزدم برمیگشتم 

ایندفعه اصرار تورو خدا بیا پیشم بمون منم دو روز اونحا بودم

از دیروز تا حالا اینطوری شدیم هم خودم هم شوهرم دارم سکته میکنم 

خدا رحم کنه بهمون

انشالله شماهم ازتون دور باشه

2706