2726
عنوان

این قرص تاخیریه؟ عکس؟ چرا یدونه اس ینی....

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 81 پست
وای خدا 😶هر چی میکشیم از هم جنس خودمونه همینه ها آخه این چه حرفیه اومدیم آدم یه مرضی گرفت نشد ماه ه ...

دقیقا جاری من ۳تا سقط کرد ۴امی رو۱۰ماه خونه نبود شوهرشم تنها بود رابطه هم نداشتن اصلا ولی من ب جرات جاش قسم میخورم فکر خیانت هم بسرش نزد ادم پاک هرجوریم بشه پاک میمونه 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
واقعااا مثلا من باردار بودم نزدیکی ممنوع بود بعد عمل هم ۲ ماهی نمیشد یعنی شوهرم باید خیانت میکرد جون ...

چی بگیم والا نمیدونم ماها عجیبیم یا اینا

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواستی رابطه هاتو بیشتر میکردی ک حالا یکی دیگ نیاد نیازای شوهرتو جواب بده ..سیاست داشته باش نه هی ...

غلط بکنه خیانت کنه منم اگه دوروز نیاد طرفم پس حقمه خیانت کنم؟اگه آدم بود که قهر نمیشدم حتما مشکلی داره

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....
غلط بکنه خیانت کنه منم اگه دوروز نیاد طرفم پس حقمه خیانت کنم؟اگه آدم بود که قهر نمیشدم حتما مشکلی دا ...

ولش کن خواهر این جور ادما همه جا هستن

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2728
😐😐😐

وااا بخدا ..خودش داره میگه ده روزه رابطه ندارن یعنی رابطه خود و شوهرش سرده خب زنای خراب و بیکار هم زیادن ک بخوان واس هزارتومن پول همه کاری کنن وقتی فاصلشون زیاد بشه دیگ باید تحمل همه چیزو داشته باشه به جای دعوا و غر زدن بره مشاوره اصولی مشکلشو حل کنه 

ااآآآآددددتتت نمیکنیم 😑

نه🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
https://uupload.ir/files/y8w_img_۲۰۲۱۰۱۲۵_۱۷۱۹۰۸.jpg

وااااا این چرا شکله چیزه؟؟😂😂😂😂😅😅😅😅

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

وووویییی خاک عالم پ چا ای شکلیه😂😂

مرگ بر آمریکا

من رفدم 

فقط اینو بگم مردا اگه دوست نداشتن دقیقا چیکا میکردن؟🤔

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣

بزارش سر جاش ب روی خودت نیار ببین چیکار میکنه شاید واقعا از کسی گرفته واسه رابطه خودتون.ولی اگر برش داشت و هیچی نگفت و نشونت نداد دیگه مطمعن باش باید از اون زندگی بری بیرون چون احتمال داره مریضت کنه

وااا بخدا ..خودش داره میگه ده روزه رابطه ندارن یعنی رابطه خود و شوهرش سرده خب زنای خراب و بیکار هم ز ...

حرف قبلیت اصلا درس نبود

اینکه چن وخت یبار رابطه داره 

اگ دیر به دیرم ک باشه هردوطرف اجازه و حق خیانت ندارن

خیانت کردن اصلا درست نیس حتی اگ زن و مرد دیر ب دیر رابطع دارن

اول بره زنشو طلاق بده بعد بره هر غلطی ک دلش میخاد بکنه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2706