2733
2734

سلام از اونجایی که گفته شده سه بار خوندن سوره‌ی توحید ثواب یه دور خوندن قرآنو داره بیاین هرکس خواست سه‌تا سوره‌ی قل هو الله... بخونه و تقدیم کنیم به ائمه و معصومین و پیامبرا و فرشته‌ها و همه‌ی شهدا و اموات و هرکس که نیاز داره❤

کسی خوند لطفا بگه یا لایک کنه. ممنونم ازتون.❤

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

🌸🌼🌼🌸🌼🌸🌼🌼🌼🌼🌸

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤

🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌸🌸🌸

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۵ بارخوندم ب نیتتون برای منم بخونید خدامشکلموحل کنه😔😔😔

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2738
خوندم عزیزم، برای امضات هم صلوات فرستادم، برای امضام دعا کن

خیلی ممنونم عزیزم حتما😍❤️❤️❤️

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
۵ بارخوندم ب نیتتون برای منم بخونید خدامشکلموحل کنه😔😔😔

خیلی ممنونم حتما❤️❤️❤️