2737
2734
عنوان

شوهر من

264 بازدید | 16 پست

بچه ها امروز ظهرخواب بودم دیدم شوهرم از سرکار اومد حلیم هم گرفته بود چون میدونه من حلیم خیلی دوس دارم حلیم رو خوردیم باهم.تقریبا چهار بعد ازظخر بود مادر شوهرم بهش زنگ زد که شام بیاین خونه ما و چون داره برای بچم لباس میبافه گفت بچه رو الان بیار ببینم لباس اندازشه یانه.خلاصه شوهرم رفت و بعد ۱۰ دقیقه اومد و گفت من دارم میرم سرکار راستی خاله اینا(خاله شوهرم)از شهرستان اومدن خونه مامانینا(مادر شوهرم)بعدش گفت صبح دوتا حلیم گرفته بودم یکی هم واسه مامان گرفتم.

بعد رفت

بنظرتون چرا یهویی بهم گفت و چرا همون صبح بهم نگفت که برا مامانش هم گرفته

مشکلی با حلیم گرفتنش ندارم اصلا و ابدا فقط چرا بهم نگفته بود و بعد از اینکه از خونه مامانش اومد بهم گفت

خب شایدیادش رفته گلم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گفته که اگه اونجا گفتن فکر نکنی داره مخفیانه واسه ننش اینا خرج میکنه

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

فکر کرده شاید اونجا بفهمی ناراحت شی . خواسته خودش بگه . از صبح که نمیدونسه میرید اونجا 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738
یعنی اگه دعوتمون نمیکردن بهم نمیگفت دیگه

یادش رفته عزیزم

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
یعنی اگه دعوت نبودیم بهم نمیگفت

اره خوب . شاید دیده مهم نیست بگه . حق بهت میدما . ادم یهو یه جوری میشه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

شاید صب یادش رفته بعد گفته نکنه اونجا بفهمی و نارحت بشی قبلش خودش گفته

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706