2733
2734
عنوان

برخیزید بیاید اینجا

186 بازدید | 48 پست

هلو..

بچه ها من قبل ازاینکه با عشقم وارد رابطه بشم (ینی حدود۶سال پیش)از یه پسر خوشم میومد،،اما خوب اون پیگیره من نشد ومنم رفتم با عشقه خودم...

یه مدت باعشقم قهر بودم،تازع اینستا وصل کرده بودم.اقا یجوری شدکه من تواینستا بااین پسره اشنا شدم..پسرع هم بهم گفت که میخام بیام خاستگاری وبیایه مدت باهم باشیم که اخلاقاهمو بشناسیم😑منم ازونجا که بادعوا از عشقم جدا شده بودم و حسابی ازدستش پر بودم،قبول کردم..اما بعد از یک هفته فهمیدم که قلب من متعلق به عشقمه و نمیتونم وارد یه رابطه بشم،،بعدش به پسره گفتم واونم گفت مشکلی نیس..حالا الان تقریبا ۴ماه ازون زمان میگذره،،حالا اون پسره باز بهم پیام داد ومنم افسردگی داشتم،،بهم گفت بیا به عنوان دوست تا زمانی که خوب بشی باهم دوست باشیم(نه عشقو علاقه)منم قبول کردم(چقدر خرم)..حالا دوس ندارم باشش،و مشکلی هم نداریم باهم که مثلا من بهونه بیارم...ازون طرفم عشقم لُره و خیلیم غیرتیه و اگه بفهمه من با پسری حرف میزنم،،خیلی شیکو مجلسی ولم میکنه...ازونطرفم میگم من عشقم قراره کاری داشته باشه که سرشناس باشه(احتمالا)حالا میگم دراینده ابروم نره..مثلا یدفع بفهمه که من بااین پسر حرف میزدم..

توروخدا یه راه حل بگید😪پسره هم خیلی مغروره،وفامیل دورمون هستش،،،چکار کنم؟😪😭

اونقدر میخااامت،،،همه باهام بدشن،،،باحسرت هرروز از کنارما رد شن😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اشتباه از خودته و اگ عشقت بفهمه و ولت کنه حق داره

اگ واقعت تو عاشقش باشی کدو دفعه گول نمیخوری

دفعه اول فهمیدی ک قلبت متعلق ب عشقته دگ دفعه دوم چرااا؟

میگی بدون عشق و علاقه؟

خب همونم خیانتِ

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2738
اشتباه از خودته و اگ عشقت بفهمه و ولت کنه حق داره اگ واقعت تو عاشقش باشی کدو دفعه گول نمیخوری دفعه ...

بخدا خودمم پشیمونم...مغزمو اون موقع درحال شستو شو بود...بگید چکار کنم؟!خاهش میکنم اگه میتونی یه راه حل بده

واسه چی بیچاره اون؟!

خب میگی عشقته بعد داری بهش خیانت میکنی! لرا خیلی غیرتی ان. ازونطرف صاف و صادقن. الان میدونم اون خیلی دوستت داره اصلا هم فکر نمیکنه تو داری زیرابی میری😐

خب میگی عشقته بعد داری بهش خیانت میکنی! لرا خیلی غیرتی ان. ازونطرف صاف و صادقن. الان میدونم اون خیلی ...

خوب من ذهنمو شستو شو دادع شده..خودمم پشیمونم.حسابی تو گل فرو رفتم..بخدا دیروز پیش عشقم بودم بغض کرده بودم..اون خیلی خوبه..من حسابی گوه خوردم

بخدا خودمم پشیمونم...مغزمو اون موقع درحال شستو شو بود...بگید چکار کنم؟!خاهش میکنم اگه میتونی یه راه ...

ب اون پسره بگو نمیخوام حس عذاب وجدان داشته باشم

رو در وایسی ک نداری

گرچه احساس میکنم رابطت با اون پسر لُر ب جایی نمیرسه

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

بنظرم اون پسرو ول کن. بیا طرف عشقت. بهشم بگو  من خواستگار دارم. ببین چیکار میکنه اگر اومد خواستگاری خو با همون عشقت باش و دختر خوبی شو و دیگه خیانت نکن  😐اگر عشقت بهانه اورد و نیومد خواستگاری. خو با همون فامیل دور بمون و باهاش ازدواج کن. فکر خیانت هم نباش بازم😐😀

ب اون پسره بگو نمیخوام حس عذاب وجدان داشته باشم رو در وایسی ک نداری گرچه احساس میکنم رابطت با اون ...

اخع رو دروایسی دارم،،فامیله..

چرا باهاش به جایی میرسم.مطمئنم..

2706