2410
2553
عنوان

مادر های شما مسایل جنسی رو بهتون گفتند؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6887 بازدید | 118 پست

نه درباره اینجور مساعل حرف نزدن ولی اینقدر بهم بها دادن ک خودم وقتی تو دنیای بیرون با این مساعل آشنا شدم هر چند برام جذاب بودن ولی بازم ازشون دوری کردم ب راحتی....مشکلی هم پیش نیومد...

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سر بسته گفت

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2456

مادر من هم پریود رو هم موهای زاید رو خودش برام‌توضیح داد

قبل ازدواجم هم تو لفافه برام توضیح داد چی به چیه که البته بهش گفتم همه رو در جریانم  

خیلی هم خانم مذهبی ایه تو اینجور مسائل باهام دوستانه رفتار میکنه 

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻

من مامانم هیچ وقت نمیبخشم چون هیچی نگفت بهم نه از موی زاید نه از پرده بکارت من وقتی موی زاید دراوردم تا چندوقت استرس اینو داشتم نکنه من اینحوریم بقیه عادین یا استرس اینوداشتم نکنه ازجایی پریده باشم به بکارتم اسیب رسیده باشه ولی اگه یه مادری داشتم که اینارو بهم میگفت این همه استرس نمیکشیدم

2714

هیچی واسم توضیح نداد..دوم راهنمایی پریود شدم حس افسردگی بم دست داد..فقط خندیدو منو سپرد دست خواهرم..در مورد ازدواج هم چیزی توضیح نداد از دوستام فهمیدم...سوم دبیرستانم بودم ک اجازه داد پش مام رو بزنم..در صورتی ک دوستام راهنمایی ک بودیم تمیز بودن🙁

من با مامانم که خیلی رفیق بودم همه چیو بهش میگفتم در هر موردی حتی بابام برامون لباس زیر و نوار بهداشتی کلی میگرفت چون من وخواهرام پشت سر هم بودیم واحتیاج داشتیم

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2706