2733
2734
عنوان

کیا جدا از شوهرشون میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 97 پست
ما خیلی مشکل داریم😢

یه استاد روانشناسی هست به اسم استاد پرتواعلم هم تو اینستا هم تلگرام بزنی میاد کلاس داره یکی از کلاساش اتاق خواب بانشاط هست حتما شرکت کنید، میگه اگه اتاق خوابتون رو درست کنید 70 درصد مشکل ها حل میشه 

💙
یه استاد روانشناسی هست به اسم استاد پرتواعلم هم تو اینستا هم تلگرام بزنی میاد کلاس داره یکی از کلاسا ...

از چ لحاظ اتاق خواب رو درست کنیم؟

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۴سالخ جدا میخابم با بچم.اصلا فاصلمون کم نشده ربط نداره...خر و پف می‌کنه.نمیزاره بخابم.تا صبح اینقد تو‌ خاب همو لگد می‌زدیم .الان راحت میخابیم....بچمم رفلاکسی بود نمیزاشتم باباش بخابه ک صبح بره کار

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
مرداهمشون همینن خوششون میادجدابخابن خوششون نمیادبچه اذیتشون کنه

اتفاقا شوهر من ایقدد اصرار داره پیش بچم بخوابه همیشه سمت بچم اون میخوابه من  این سمت برا شیر ک بیدار میشه خودم میرم اون سمت  شیرش میدم 

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
یه استاد روانشناسی هست به اسم استاد پرتواعلم هم تو اینستا هم تلگرام بزنی میاد کلاس داره یکی از کلاسا ...

ما یه اتاق کوچولو داریم که خیلی تاریکه و دلگیر پنجره هم نداره شوهرم میگه هرگز نمی تونم تو اتاق بخوابم. منو پسرم تو اتاقیم شوهرم هال

2738