2737
2734
عنوان

به کدامین گناه😔اصلا باورم نمیشه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 78 پست
پسر ٤ ساله ات مگه نوشتن بلده؟؟؟؟؟

خودم یادش میدم زود یاد میگیره منم ذوق میکنم نمیدونستم اینجوری گیر میفتم

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر سلام خوبی اخراج شدی ؟؟؟؟

حالا معذرت خواهی کردی تموم شد رفت چرا هی همه جا جار میزنی که داستان درست بشه؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2731
به بچه ها زودتر از سنشون سواد یاد ندیم😅😅😅 فسقل بچه چه اشوبی به پا کرده😶💔

آره والا،ولی خیلی دلم شکست خیلی ناراحتم😭

2738
دو روز پیش دوست خانم مدیرمون اومدن شرکت مشغول شدن حالا دیروز حرف از زرنکی و باهوشی بچه های نودی شد م ...

نباید میگفتی موضوع تموم ش‌ده رو باز کردی 

منم جای مدیر بودم اخراج میکردم 

دفعه اول اوکی سهوا بوده دفعه دوم حتی اگه سهوا هم بوده ممکنه باعث دعوا و شک زنه به شوهرش شده باشه و یا حتی مدیر فکر کنه قصدی بوده باز کردن موضوع

رئیست خیلی آدم کم ظرفیت و بی منطقیه!اصن مگه هر کی بهمون گف سلام خوبی ینی بهمون نظر داره؟فدای سر خودت و بچت چقد بی جنبه اس یارو

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
اگه حقوقش خیلی عالی نبود ارزش نداره دوباره کار پیدا کن بی خیال دیگه خانمش حساس شده آرامش رو ازتون م ...

خودش که میگفت چند روز بعد دوباره بیا ولی من دیگه نمیرم نباید حلشیه پیش میومد ولی دلم شکسته من تو اون شرکت خیلی زحمت کشیدم آخرشم اینجوری

رئیست خیلی آدم کم ظرفیت و بی منطقیه!اصن مگه هر کی بهمون گف سلام خوبی ینی بهمون نظر داره؟فدای سر خودت ...

نوشته که رییس اونو بی خیال شده خانم خودش دیروز رفته به دوست خانم‌مدیر درباره کار پسرش حرف زده وتعریف کرده اونم‌به خانم مدیر گفته واخراج😐😐😐

2706