2726
عنوان

تغیرکردن زندگی وروی خوش زندگی

152 بازدید | 28 پست

کسی بوده یه زندگی پرازچالش واعصاب خردکن داشته باشه وبعدیهویی یه طوری همه چیز بطرزعجیبی خوب بشه؟انگارکه هیچوقت اصلا سختی ای نبوده...

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من 

یهووو همه چیز خوب شد

با اینکه مذهبی نیستم ولی مدیون قرآن و سوره واقعه هستم 

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2728
اره

میشه یکم بیشتربگی

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
اره من  یهووو همه چیز خوب شد با اینکه مذهبی نیستم ولی مدیون قرآن و سوره واقعه هستم

جدی؟چقدرعالی.میشه بفرمایید چطور?

آره ، این تغییر درست موقعی اتفاق میفته که متوجه بشی مسئول تمام اتفاقات خوب و بد زندگیت خودت هستی و وقتی با تمام وجود اینو درک کردی سعی در تغییر خودت داشته باش و بعد میبینی که شرایط به سرعت به سمت بهبودی پیش میره. به شرطی که یاد بگیری دیگه اوضاع،شرایط و دیگران رو ملامت نکنی و فقط روی تغییر خودت تمرکز کنی.

پلنگ من دل مغرورم پرید و پنجه به خالی زد...
خب اولش راضی نبودم مشکلاتم زیاد بود ولی همیشه دعا میکردم الان هم ب اون آرامش رسیدم فقط نباید ناامید ...

چقدرخوب عزیزم،کاش مشکلات منم حل بشه

2706