2737
2734
عنوان

باردارای سه ماه دوم و سوم بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 31 پست
منم سرکلاژم تا هفته ۳۰ خوب بودم الان استخونای پاهام میخواد بترکه انقد ک درد میکنه این یه ماه تموم شه ...

سرویکستون چند بود

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم شما انقباض و درد شکم هم داری؟

ن 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731
منم ندارم فقط استخوان واژن بیچارم کرده

داره جا باز میکنه دیگه

🙄

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

درد استخوان واژن رو فعلا خیلی کم دارم، فقط جفتم پایینه کمی. نمیتونمم زیاد استراحت کنم 😞 مجبورم هرروز نیم ساعت پیاده روی رو داشته باشم. البته خیلی اروم راه میرم

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
2738

منم الان ۲۸ هفتم 

۲۴ هفته سرویکسم ۳۰ بود لک دیدم استراحتم نسبیه 

جمعه ها ک میرم بیرون روزای دیگ ام مسیرای کوتاهو میرم چهارشنبه قراره برم دکتر ببینم چطور میشه توکل بخدا فلا ک ۴ هفتس دارم با این سرویکس میگذرونم خدا کمک کنه

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

۲۹هفتم

کمرم میترکه داغ میشه میندازه زیرسینم انگار از کمر به جلوم میله فروکردن

باسنم نگم.دلم مسخادپوستشوبکنن توشوماساژ بدن توگوشتمو

معدمم میجوشه میزنه بالااسیدش آتیش میزنه

خستگیم که نگم

سرویکسم نرماله

کلاخداروشکروضعمون نرماله

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
۲۲ هفته ۱۲ بود

وای چقد کم ..۲۲ هفته سرکلاژ شدی خطر نداشت ..واقعا خدا کمکت کرده ..انشالله زایمان خوبی داشته باشی

2706