2733
2734
عنوان

بِپَر ...🙃

124 بازدید | 18 پست

فقط چند بار تو سال برام پیش میاد بتونم این کارو انجام بدم ...

بتونم بالای یه جای خیلی بلند بایستم ..لبه ی لبه..

چشمامو ببندم و نپرم !

اصلا بلندی میبینم قلبم داد میزنه بدو بپر پایین ..چه قدر باید طاقتم زیاد باشه تا نپرم ..چشمامو ببندم و با میلی شدیدی که میگه بپر مقابله کنم ..

بعضی وقتا هم خوابشو میبینم ..تو خواب با خودم میگم خوابی بپر ..میگم نکنه خواب نباشی دیوونه ..تو بیداری هم میگم خوابی بپر ..

خلاصه همیشه احساساتم اینطوری باهم قاطی میشه ..

تا حالا که خواب بیداریو درست تشخیص دادم و جای درست پریدم ..دلم میخواد فقط یه ثانیه قبل مرگم خدا اجازه بده من بپرم و بمیرم ..

چه قدر دلم میخواد الان از یه جا بپرم پایین🙃

خود را چو یافتی همه عالم از آنِ توست ...🤍💫https://harfeto.timefriend.net/16405207560579

این حرفا چیه دختر

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واو

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2731

به سر میزند ایندفعه

حتما بِپَرم..

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2738
این حرفا چیه دختر

یاد مامانم افتادم ..

اینطوری حرف میزنه همین جمله رو میگه بعد میگه اینطوری نگو من میترسم 🙃

خود را چو یافتی همه عالم از آنِ توست ...🤍💫https://harfeto.timefriend.net/16405207560579
مثل اینکه شما هم پریدنو دوس دارید🙃💙

خیر😂😂من متنفرم از این کارا

ارتفاعو دوس دارم ولی پریدنو خیر

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
برو ترامبولین تا انرژیت تخلیه شه اینقدر دوست داری بپری😏

اصلا احساسش زیبا نیست ...فقط تو میمونیو کمر درد بعدش ...

میخوام واقعی بپرم ..

بچه بودم انقدر گیر میدادم به بابام ..میرفتم بالای جایی میگفتم من پریدم بگیرتم ...بعضی وقتا هم نمیگفتم بگیر خودش باید میفهمید ..

2706