2737
2734
عنوان

داستان خیانت شوهرم

11418 بازدید | 70 پست

سلام 

به دو دلیل میخام داستانمو بزارم 

اولا: اینکه بفهمیم همه ادما اشتباه میکنن مهم اینه ک ازش درس بگیریم درسته تاوان سختی داره بعضی درسهای زندگی ولی حدقلش اینه میدونی برات تجربه شده که ازین به بعد چجوری زندگی کنی☺

دوما: قانون چیز بدی نیست اینکه چارچوب و خط قرمزهایی برای خودتو واطرافیانت داشته باشی باعث امنیت دوطرفه میشه ولو تو محیط خانواده که صمیمی ترین اجتماع بشره

داستانمو ازقبل تایپ کردم امیدوارم ب نکات مثبتش بیشتر توجه کنید.سعی کردم کامل بزارم 

اگر دهر بر کسی وفادار بود علی (ع) سزاوار بود

بزار

بذار

بضار

بظار

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بذار

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738

اول از همه بگم که من و شوهرم م ازدواج کاملا سنتی داشتیم و بدون علاقه با هم ازدواج کردیم ولی اون میگفت که من بهت علاقه مند شدم عاشقت شدم خیلی دوست دارم ولی خب یکسری اختلاف سلیقه و عدم تفاهم باعث میشد که خیلی تو زندگیمون دعوا کنیم

همیشه از من شاکی بود که تو اصلاً دوست نداری و من هم شاکی بودم که تو هم منو درک نمی کنی و ما تفاهم نداریم ولی خب به هرحال سعی  می‌کردیم زندگیمون حفظ کنیم و بچه‌دار شدیم

من همه جور رفتارشو تحمل میکردم دروغگو وپنهان کار بود وخیلی خسیس وخانوادشم اکثرا دخالت میکردن یعنی ایشون اجازه دخالت میداد چند بار خواستیم جدا شیم بزرگترا وساطتت کردن وهربار شوهرم تعهد میداد رفتارشو عوض کنه یا منم تعهد میدادم بیشتر ب شوهرم توجه کنم

2706