2737
2739
عنوان

پدر شوهرررفضووووول...

340 بازدید | 24 پست

پچه ها پدرشوهرم آدم خوبیه..و خیلی کمکمون کرده...خوش رفتاره همیشه

ولی یه عادت خیلی بد داره..اینکه طبقه بالاشونیم و گاهی میبینه که دارم میرم بیرون هی میپرسه کجا داری میری...با کی میری..هرچقد میپیچونم مثلا میگم بیرون کار دارم و.. تا نفهمه کجا میرم ول نمیکنه...هی میگه خب کجا..منم چون آدم بدی نیست دلم نمیاد برنجونمش..

حالا خب جای پدرمه اشکال نداره..ولی بدیش اینه ک هروقت از خودش بپرسی کجا میری میگه برم تا بیرون و بیام...و به هیچ وجه توضیح بیشتری نمیده..حتی اگا دوباره بپرسی...

بنظرتون چ باید کرد؟دارم سخت میگیرم؟؟

اینم بگم گاهی وقتی میپرسه کجا میری اگه ببینه برا خرید میرم میگه خودم میرم میخرم برات...ازینه ک دلم نمیاد چیزی بگم ناراحت شه...ولی خب از سین جین هم خوشم نمیاد.. 

این روزا.. یه "قاب عکس خالی" ام..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما بددله 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

پدر شوهر منم همه میگن ادم بسیاااار خوبی …

ولی من اصلا حس خوبی بهش ندارم و از ش خوشم نمیاد مادر شوهر که نگوووووو البته یکی اد دلایل خوشم نیومدن اینه که خیلی به حرف زنشه اصلا انگار مردونگی نداره در مقابل زنش هر چی میگه باورش میشه .

2706