2733
2734

از ساعت ۱۲ توی مرکز سونوگرافی هستم دوبار هم رفتم داخل هربار میگه وضعیت قرار گیری جنین مناسب نیست چیزی نمیبینم همه ش پشتشو میکنه بعدش تکونم نمیخوره، چیزای شیرین خوردم تحرکش بیشتر بشه، از پله ها بالا پایین رفتم ولی تاثیری نداشت، یه کم چربی شکمی دارم ولی خب مگه چقدر مهمه؟ به نظرتون دکترش ناشیه و برم یه مرکز دیگه؟  

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا من هیچی نخوردم تکونم نخوردم آب نخوردم بار اول نشون داد.

برو جای دیگه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
منم چاقم و برای دیدن جنین مشکل داشتم. سه ساعتی طول کشید تا تونستن ببیننش. آب بخور مثانت پر بشه. ترجی ...

نمیشه واژینال انجام بدن برا خانومای چاق؟ 

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍

وای من دو روز رفتم هر دفعه س چهار بار منو فرستاد بیرون رفتم چرخیدم با اینکه لاغرم بودم 

شیرینی خوردم ترشی خوردم

بازم کور بود دکتره نمی دید

رفتم جای دیگه سریع انجام داد واسم برو جای دیگه

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 
2738
نمیشه واژینال انجام بدن برا خانومای چاق؟ 

واسه ان تی واژینال نمیشه وگرنه این مرکزی که من اومدم دستگاه سونو واژینالم داشت

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
منم چاقم و برای دیدن جنین مشکل داشتم. سه ساعتی طول کشید تا تونستن ببیننش. آب بخور مثانت پر بشه. ترجی ...

ممنون عزیزم

منم دوبار سونو كرد ي بار با مثانه پر ي بار خالي

سلام عزیزم انشاالله ب سلامتی گل پسر تو بغل بگیری

من ی دختر ناز دارم ۸ ماهشه

آرزو دارم ی پسرم داشته باشم 

الان ک امضا تو دیدم یهو دلم ریخت 

این ماه اقدام کردم ب قصد پسر دار شدن

عاشق پسرم 

پسر پشتوانه ی مادره و خیلی مامانی تر از دختره

دختر بیشتر بابا دوسته 

حالا ک بارداری دعا کن خدا تو همین بهمن ماه بهم ی پسر سالم و شیطون بده

اقدام دی ماهم ک ب نتیجه نرسید و پریود شدم

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 
سلام عزیزم انشاالله ب سلامتی گل پسر تو بغل بگیری من ی دختر ناز دارم ۸ ماهشه آرزو دارم ی پسرم داشته ...

اخي عزيزم خدا دختر گلتو حفظ كنه برات

ان شالله ك هرچي ميخاي ام ب صلاحته خدا بهت بده

حالا الان اين حرفو بمن گفتي، حرفت يادت باشه، ٢٠ سال ديگه ك هم دخترت بزرگ شد هم پسرت، دخترت ميشه مونس و همدمت! ميگي كاش اين يكي هم دختر بود🌹

مامان منم عشقه پسر بود، ولي الان ك هم من هم داداشم ازدواج كرديم، داداشم ك پي زندگي خودشه

منم ك بهش سر ميزنم كنارشم ، حرفي داشته باشه بمن ميزنه

بيشترم دوسم داره

ان شالله ك خدا ي گل پسر سالم و صالح بهت بده عشق كني🌹

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
اخي عزيزم خدا دختر گلتو حفظ كنه برات ان شالله ك هرچي ميخاي ام ب صلاحته خدا بهت بده حالا الان اين ح ...

ممنون عزیزم 

درسته بزرگی های دختر خیلی بهتره

ولی اون شیطون ی های بچگی پسر خیلی شیرینه 

انشاالله ب سلامت زایمان کنی

سر زایمان منو یادت نره دعا کنی