2726
عنوان

دوستی خانوادگی با عشق قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 62 پست
اره دیگه خودت جواب خودتو میدونی  چند سالته؟

۳۰ سال .. 

این مدت جوری شدم که حتی میترسم بچه دار شم. میترسم بچه دار شم و پشیمون از اینکه به عشق قبلیم برنگشتم ..

از اینکه انگیزه مو برای زندگی از دست دادم و همه ش میگم نکنه پشیمون شم از اینکه بهش برنگشتم .

ولی بچه ها واقعا حرفاتون تا حدی آروم ترم کرد. واقعا ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقاا بخدا همینه که میگی .. خیلییی ساده م اینجور مواقع .خودمم میدونم 😔

میدونم عزیزم،خیلی زنها آدم پستی نیستن چون عشق کورشون میکنه گول میخورن و رابطه جنسی برقرار میکنن،مراقب خودت باش

دنیام دخترم
باورت میشه همین چند وقت پیش یه سوال ازم پرسید.  پرسید اگه اونوقت گذشته منو میدونستی حتی در حد ...

گفتی تو مجردیش زمانی که با شما بوده با یه خانم متاهل هم بوده...

انگار مزه کرده بهش

زندگیتو بهم نریز

کسی که میره و بعد یه مدت برمیگرده از دوست داشتن نیست کسیو مثل شما پیدا نکرده

بعضی چیزارو باید گذاشتو فقط از دور نگاه کرد نه خودتو خراب کن نه اون عشق پاکتو

دقیقا همینه که میگی . منم همین کارو کردم . با دلم دارم میجنگم و ازش خواستم بره تا عشق و حس پاکم خراب نشه .. دعا کنید برام .ممنون برا حرفات 

گفتی تو مجردیش زمانی که با شما بوده با یه خانم متاهل هم بوده... انگار مزه کرده بهش زندگیتو بهم نری ...

بله و نه حتی با یک نفر ... حتی شاید با چندین نفر!

به اینکه کسی مثل من پیدا نکرده اعتراف کرده بارها.. ولی با این حال یعنی میخواسته با منم رابطه برقرار کنه؟؟ 

واقعا اینه که برام سواله. اینکه الان اون حرفا از روی چیه؟ اگه کسی مثل من پیدا نکرده اگه دوست داشتن نباشه مس چیع؟؟

بله و نه حتی با یک نفر ... حتی شاید با چندین نفر! به اینکه کسی مثل من پیدا نکرده اعتراف کرده بارها. ...

طبق تجربیاتم آدم وقتی عاشق کسیه رابطه داشتن با کس دیگه براش چندش آور میشه و هیییچ لذتی نداره

درسته همه نیاز داریم ولی حیوون نیستیم که

اگه اینجوریه پس چند وقت بعد ازدواج که تو یه مدت نتونی تمکینش کنی مجازه بره با یکی دیگه!

واقعا چقدر احساساتی هستی؟یکم با عقلتم فکر کن میفهمی عشق واقعی کجاس

بنظر من ادم میتونه عاشق مهربونی و صداقت و وفای یه نفر بشه بقیه عشقا به پشیمونی میرسن

طبق تجربیاتم آدم وقتی عاشق کسیه رابطه داشتن با کس دیگه براش چندش آور میشه و هیییچ لذتی نداره درسته ...

حرفاتو قبول دارم ولی متوجه منظورت نشدم دقیقا. 

یعنی الان این آقا آخرش به من حسش چی هست؟؟ 

اگه افسوس و حسرت از دست دادنم رو میخوره پس دیگه چطور میتونه نگاه کثیفی داشته باشه بهم ؟

حرفاتو قبول دارم ولی متوجه منظورت نشدم دقیقا.  یعنی الان این آقا آخرش به من حسش چی هست؟؟  ...

واقعا مهمه حسش چی باشه؟

فرض میکنیم اون الان ادمای مختلفیو امتحان کرده و به این نتیجه رسیده از همشون بهتر بودی میخواد با علاقه باهات رابطه داشته باشه بازم چه تضمینیه باهاش خوشبخت بشی؟چه تضمینیه که عشقش همیشگی باشه

منم عاشق شوهرم بودم خداروشکر بهشم رسیدم ولی وقتی وارد زندگی میشی مسائلی که قبلا هیچ اهمیتی برات نداشتن یهو جلو چشمت میان و بیشتر اخلاق و گذشت دو طرفه که مشخص میکنه همچنان عاشق بمونین یا یهویی از هم متنفر شین! اگه الان تو زندگیت آرامش داری خرابش نکن

دقیقا همینه که میگی . منم همین کارو کردم . با دلم دارم میجنگم و ازش خواستم بره تا عشق و حس پاکم خراب ...

انشاا... که سربلند باشی خانوم .به خدا منم عاشق شدم ولی بهش نرسیدم ولی گذاشتم عشقم تو خاطرم پاک بمونه مقایسه میکنم ولی بهش نزدیک نمیشم .موفق و سلامت باشی

از شنبه ها متنفرم
2706