2733
2734
همش فکر میکنم وقتی قفل کردم در رو  چرا باید دزدکی وارد بشه من اصلا لباس م مناسب نبود  کا ...

این رفتارهاش آروم آروم یادش بده ن با دعوا

مثلا وقتی میخوای وارد اتاقش بشی در بزن بگو اجازه هست بیام تو بعدش بهش بگو پسرم هر جا رفتی باید در بزنی ۱۰ سالشه بچه کوچیک نیست وقت میبره 

مادر شوعرم تعریف میکرد میگفت من که آمدم شوهرم من که پسرخونده هست سر سفره مینشست بدون دست شستن میگه باباش دعوا میکرد میگه من بهش قبل غذا میگفتم بدو بریم دستهامون بشوریم مریض نشیم الان هم شوهرم خیلی تمیزه و با سلیقه است همش تربیت مادر خونه اشه

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو مجبور نیستی اونو دوست داشته باشی عزیزم . خودتو اذیت نکن. فقط ب این فکر کن ی دوست کوچولو داری .&nb ...

آخه فکر میکنم تحت افکار مادرش میخواد در آینده از من انتقام سختی بگیره

آخه محبت به دله دست خودت نیست

من نمیدونم مادر شوهرم به خودش چه طور تحمیل کرده یا تلقین که بچه هاشم تا سن ۱۸ سالگی نفهمیدن که ناتنی هستن با هم برادر شوهر کوچیکم ۱۷ سالشه هنوز نمیدونه چی به چیه واقعا یه جوری محبت میکنه غریبه ها تشخیص نمیدن کدوم دختر و پسر خودشه دختر من یه جور محبت میکنه که مادر من که واقعا مادر بزرگشه نمیکنه

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2738
چشم نمیکنیمش😐 با چی بکنیمش؟؟؟!😐 اصن یه لحظه واستا.... استغفرلله...😐

واست گزارش زدم، خجالتم خوب چیزیه، بی تربیت

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706