2726
عنوان

ابروهامو باچی بکشم؟

550 بازدید | 24 پست

خانومای خوشگل بگین ابروهای کمرنگ و کم پشتمو با چی بکشم که هم ضایع دیده نشه هم خوشگل بشه؟بامداد ابرو چهرم از دخترونگی درمیاد چیزای دیگع پیشنهاد بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه ميخواي چهرت از دخترونگي در نياد ديگه چيزي نميمونه بكشي عزيزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728

با آکوا بکش ولی باید قلموت خیلی خوب باشه که طبعی ب نظر برسه من مثل مو میکشم خیلی هم راضیم 

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 

مداد ابرو اتود اصلش البته طبیعیه... زیر ابروتو برندار زیاد 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
اخه عزیزم ابروهام کمع چشمامم بیحال و خسته دیده میشه

باز سايه ابرو رو امتحان كن اون طبيعي تره گلم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706