2733
2734

من با جاریم قهرم خواهرشوهرم زنگ زده برای شام دعوت کرده منم نمیدونستم جاریمم دعوت کرده حالا شب منو جاریم هستیم منم استرس دارم چه کار کنم چه رفتاری بکنم 😥بهش سلام بدم یا نه؟ محل بهش بدم یا نه؟ اگر خواهرشوهرم گفت بسه دیگه کدورتارو بزارید کنار چی بگم؟ *آخه نمیتونم ببخشم جاریمو آرامش زندگیمو ازم میگیره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

همین یواش بخواهرشوهرت بگو والسلام

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

آشتی کن ولی خیلی رسمی.

نیازی نیست رفت و آمد کنید.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2738

شما سلام کن.. ولی اگه جواب نداد چهرتو ناراحت نشون نده.. اگه زودتر رفتی اون که اومد یه جایی باش که میش خواهر شوهرت باشی که وقتی سلام کردی اون بشنوه..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

اگه آرامشتو گرفته و باعث ناراحتیت میشه دوباره

عب نداره سلام کنین . در حد معمول باهاش رفتار کن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706