2737
2734
عنوان

فکر میکنم بیماری روانی دارم !!!

966 بازدید | 72 پست

سلام خانوما من چند سالیه ازدواج  کردم هر چند وقت یه بارم با شوهرم دعوام میشه ازش انتظار دارم تو خونه باهام بگه بخنده شوخی کنه به نظراتم احترام بزاره یا روز تولدم و یادش باشه و کادو که نمیخره حد اقل یه تبریک خشک و خالی بگه اصلا سالگرد ازدواجمون و یادش نیست نمیدونه کی چه سالی ازدواج کردیم همین چند روز پیش دو روز مونده بود به تولد دخترمون یادش نبود !

خوش اخلاقی هم که چی بگم ....

من این انتظار هارو بیشتر از صد بار بهش گفتم ولی فایده نداره ....

همش به لباسم گیر میده چادر عربی نمیزاره بپوشم میگه باید چادر ایرانی سر کنی شال نمیزاره سرم کنم حتی به شکل پوشیدن روسریمم گیر میداره بهم میگه عین مامان بزرگا یه گیره بزن روسری ...

با این که من یه دختر مذهبی ام و همه رو رعایت میکنم ولی بازم گیر میده 

گوشیم و چک میکنه اجازه نمیده از هیچ برنامه و پیام رسانی استفاده کنم حتی روی تماسم با مادرم حساسه و کلی غر میزنه که تو روزی یه بار برا چی بامادرت حرف میزنی  

همه اینا به کنار شکاک بودنش هم به کنار 

دیگه از دستش زله شدم بخدا هر چی بشه سر یه چیز کوچولو شروع به دادو بیداد و فحاشی میکنه قبلا شروع میرد به زدن ولی هر جور بود زدن و از سرش انداختم و بهش گفتم اگه بازم منو بزنی میزارم میرم هر وقت منو میزد منم شروع میکردم به شکوندن وسایل خونه تا این که دیگه زدن و بی خیال شد 

کمک کنید راه حل بدید (بجزطلاق) توروخدا 

ای نسیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا اگر اینحوریه که شما گفتی طلاق بهترین راهه اکر امکانشو داری جرا باید بمونی و شخصیتت خورد بشه؟

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

شما بیماری روانی داری؟؟؟البته اینکه این همه سال کنار اومدی با همچین آدمی حتما تا حالا مشکل اعصاب پیدا کردی 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

بخدا خیلی تنهام اصلا مرد دیگه فکر نمیکنم شوهرم ادعا داره که دوسم داره کار میکنه و سعی میکنه نیازامون و بر ترف کنه البته کمی هم برا من خسیسه نمیدونم چیکار کنم هیچ وقت ازم حمایت نکرده خونوادش همه جوره اذیتم کردن ولی اون هیچ وقت حمایتم نکرده چند روز پیش تو واتساپ یه فیلم از دخترم گذاشتم توی گروه افراد گروه فقط خواهرام و مادرمن برگشته بهم میگه تو صدات  تو فیلم افتاده براچی فرستادی فرستادی شوهر خواهرت صدات و بشنوه !!

من شاخ دراورده بودم به خدا واتساپ و بار ها از گوشیم حذف کرده و من دوباره نسب کردم خلا صه که بار ها بهم تهمت زده 

ای نسیم
2738
شما بیماری روانی داری؟؟؟البته اینکه این همه سال کنار اومدی با همچین آدمی حتما تا حالا مشکل اعصا ...

آره مشکل پیدا کردم هر روز خدا سر درد دارم با مسکنای قوی هم درست نمیشه عصبانی شدم 

ای نسیم
پارسال سر همین کاراش گذاشتم رفتم گفتم یا خودتو اصلاح کن یا طلاق میگیرم ولی اصلا عوض نشد 

میشه بدونم چند سالته منم مشکلات تورو دارم یکم ضعیف تر ولی قهر کردم بهتر شد باز

هَرچِه پیش آیَد ، خوش آیَد ماکِهــــ خَندان میرَویم📎
2706