2733
2734

دقیقا ولی بازم برای مهاحرت باز کار فقط کانادا و استرالیا و امریکا هست بقیه اصلا حتی آامان هم خیلی معمار داره خودش ....اگه کلی پول داری رو مهاجرت سرمایه گزاری کنی موفق باشی🧡

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا ولی بازم برای مهاحرت باز کار فقط کانادا و استرالیا و امریکا هست بقیه اصلا حتی آامان هم خیلی مع ...

ايتاليا خيلي زياد براي معماري مناسبه

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

جالب اینجاست دونفر دوقلو هستن هردوتا ارشد عمران دارن میشناسم که الان سوپرمارکت زدن عزیزم نمیخوتم ته دلتو خالی کنم ولی خودم خیلی ناراحت شدم .اونا مرد هستن مجبورن من خانومم شاید شغل دیگه شروع کردم.یکی از دوستام معماره الان آرایشگاه داره کلی کارش گرفته.....😬آریشگر خوبی شده مدرک هم خاک میخوره...

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2738
ايتاليا خيلي زياد براي معماري مناسبه

ایتالیا از نظر فرهنگ هم نزدیکه ولی خوب هرکسی نمیره اونجا مهاجرت وقتی خوبه که جای خوب بری همینجوریشم کلی فشار هست برنامه نویسی هم شغل خوبی هست هم ایران هم همه کشورها

میبینی ما تا تهشو رفتیم دیگه 😔

من خودم دنبال کار بودم به این نتیجه رسیدم هر چقدر مهارتت بالا تر باشه بهار کار گیر میاد می خوام به همه نرم افزارها  کامل تسلط داشته باشم با معدل و دانشگاه خوب 

به نظرت با این شرایط هم کار نیست برام

با توکل به خداآینده ای بسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه
ایتالیا از نظر فرهنگ هم نزدیکه ولی خوب هرکسی نمیره اونجا مهاجرت وقتی خوبه که جای خوب بری همینجوریشم ...

كي گفته كسي نميره؟اتفاقا سكوي پرتابه خيلي ها بوده و هست😅

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2706