2737
2734

بله چرا که نه😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سخته اون اصلا شدنی نیس محصولات دستم نیس دستم بود خیلی خوب میشد

واسطه ای؟ یکی دیگه داره و میفروشه، تو از اون میخوای بری و واسه خودت بفروشی؟

سخت نیست، عکس محصولات رو توی پیچ میذاری و مشخصاتش رو میگی چیه و چه قیمتی داره، هرکسی خواست، سفارش میده

سایت سخته، اولش باید کلی هزینه بدی، وقتی راه افتاد تازه یه هفته زمان میبره تا گوگل سایتت رو ببینه و تو صفحاتش بیاره و اینقدر باید قوی کار کنی تا وقتی کسی ریمل فلان برند رو خواست تو صفحات اول باشی که وارد بشه و ازت خرید کنه

2738
گروه واتس دارم میبرمشون سایت سیو سایت میره بالا

لینک گروهت رو برام بفرست

منظورت سئو است؟ سئو که میشه همون بهینه سازی محتوای سایت، محتوای سایت باید منحصر به فرد یا به قول معروف یونیک باشه و کپی سایت های دیگه نباشه، از سایت های دیگه پستاشون رو کپی نکنی و بذاری

در صورتی سایتت میره بالا که وقتی درباره یه محصول یه برند معروف مطلب گذاشتی، اون مطلب جدید باشه، چون درباره برند معروف سایت های زیادی قبل از تو کار کردن و بالا هستن