2733
2734
عنوان

هستند کسانی ک هنوز دنبال پسرزایی اند..

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 69 پست
اتفاقا چند روز پیش که تو سایت نظر سنجی کردند اکثرا دختر می‌خواستند نزدیک به دو برابر  پس چرا ا ...

بله درست میگید منم با اخلاق پسرا موفق ترم 

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینطور که طرز تفکر پسر زایی بده و غلط و دمده هست  طرز فکر داشتن دختر واسه پیری افتضاح تره عزی ...

اره بخدا. دختر رو می‌خوان وقتی پیر شدن پرستارشون بشه

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍

چه دختر چه پسر خوبش خوبه باعث افتخار و سربلندیه و شادی و نشاط زندگیه 

و بدش بد و باعث سر افکندگی و اعصاب خوردی .....

آخه مگه آدم دست خودشه که بچش چی بشه ؟این رژیما هم برای خیلیا جواب نمیده 

یکی دختر دوست داره یکی پسر الان هر کی بگه پسر دوست دارم انگار مجرم و حرف بدی زده

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2731
من بشخصه سفت و سخت خودمو همسرم پسر دوستیم ن اینک با دختر مخالف باشیم یا برای دلایلی و شما گفتید ول ...

موافقم

یه عده پسر دوست دارن یه عده دختر

منم شوهرم دخترمو ببوسه حسودیم میشه و دوست ندارم

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
2738
شدیدا دوست دارم بچه اولم پسر شه بعدش دختر راسش چشم دیدن پسر نداشتم ولی وقتی دیدم داداشم چقققدر بد ...

بچه اوردن صرفا برای به درد خوردن در اینده🤦‍♀️.تفکرات عهد عتیق

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
خانما هیچ جنسی برجنس دیگه برتری نداره  کی میگه کسی که دختر نداره لیاقت نداره  یا کسی که ...

موندم چرا ادعای روشنفکری شون میشه حالا، میخوان مثلا ار جنس دختر طرفداری کنن، پسرو میکوبن

حاجی حال یه ایران بَده !🕊

میخوان نسل پاک و پر ابهت و مفتخر و شاهنشاهیشون ادامه پیدا کنه...

وااااای یبار بابا بزرگم اومد تو اتاق بعد منو دختر عمو هام و دختر عمه هام نشسته بودیم گفت وای دختر دختر دختر دختر چقدر دخترا و عروسا این خانواده بی عرضه ان یه پسر نیاوردن منقرض نشیم...منم گفتم باباجون نسل دزد و معتاد و زندونی که دیگه ادامه دار نشدنش غصه نداره بذار منقرض شیم یه جماعتی راحت شن...

حالا پسر عمم معتاد بود اونیکیشم رفته بود زندان یکی از پسر عموهامم قاچاقچی🙂😂ولی دخترا یکی کارمند بانک یکی دکتر یکی مهندس یکی رئیس شرکت...کورن انگار

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻

میدونی فرق دختر و پسر چیه .🙃

وسط خشتک فرق میکنه🙄🙄

مادر شوهر منم اهل پسره واه واه نمیدونم چرا خدا حرفشو گوش داده همه ی نوه هاش پسرن   😬😬

منم قبل ازدواج بچه دختر خیلی دوس داشتم چرا دروغ الانم دارم اما پسرم به دنیا اومد فهمیدم فرقی بین دختر و پسر نیست بچه یعنی عشق دنیا چه پسر چه دختر

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
موافقم یه عده پسر دوست دارن یه عده دختر منم شوهرم دخترمو ببوسه حسودیم میشه و دوست ندارم

عجبببببب ینی واقعا به دختر خودتون حسودیتون میشه ؟

این دیگه از اون حرفا بود

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706