2410
2553
عنوان

غیب شدنه وسایل خونه

481 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها.. من از وقتی باردار شدم خواهرمو آوردم پیش خودم که تموم کارا با اونه. بعضی وقتا وسایل آشپزخونه یهو غیب میشه و هرچی میگردیم پیدا نمیشه.. یبار پوست کَن گم شده هرچی دوتایی دنبالش گشتیم پیدا نشده.. میگه من اصلا یادم نیست قاطیه آشغالا شده باشه رفته باشه.. دیشبم یه دونه ماست خوری گم شده تازه خریدمشون یه سرویس ۶ تایی رو خریدم ۴۵۰ هزارتومن. آیروپال. یدونه ماست خوریش نیست میگه من تا چندروز پیش دیدم که همشون بودن و نه شکوندم نه چیزی حتی قسم میخوره. از شوهرمم پرسیدم میگه بخدا من نشکوندم سرکارم نیاوردم‌ با خودم. فقط تعجب میکنم خب یهو چی شده ۵ تاش هست یدونه نیست یعنی چی آخه؟؟ هم خواهرم و هم شوهرم میگن نشکوندیم. یهو غیب شده از دیشب منو خواهرم کل کابینتارو گشتیم پیداش نکردیم کلی یا دلیل المتحرین خوندیم پیدا نشد که نشد.. من میگم لااقل اگه شکسته باشه هم تکه هاشو ببینم که خیالم راحت بشه شکسته و انقد دنبالش نگردیم و ذهنمون مشغول نباشه.. جن هم که فک نکنم باشه چون همش توی خونم قرآن میخونم ذکر میگم یا حتی با گوشیم قرآن صوتی گوش میدم . حیرون موندم بخدا

گر نگهدارِ من آن است که من میدانم،شیشه را در بغلِ سنگ نگه میدارد..خدایا میدانم که هیچ امیدی را ناامید نمیکنی..برای دوستانم بهترینهارو رقم بزن و هممون به سلامتی بچه هامونو بغل کنیم.. ای خالقِ یکتای من غم و غصه رو از سرزمین ما دور کن و ما و فرزندانمونو در پناه خودت حفظ بفرما.. که جز تو یار و یاوری نداریم..نگاهِ مهربانت را از ما نگیر و لطفت را شامل حال همه ی ما کن ای محبوبِ من ای بهترین و بخشنده ترین ای خدای خوبی ها بشنو صدای بندگانت را که تو شنونده ترینی و داناترینی. ای شنونده ی دعاها ای داننده ی رازها ای بیننده ی نمازها ای شنونده ترین شنوندگان ! ای پذیرنده ی نیازها ای خداوند‌ِ بی نهایت بخشنده، ای مطلع بر حقایق ای مهربان بر خلایق جز تو محرمی نیست تموم هستیِ ما تویی و بس، ای یگانه معبودِ من..

چ هیجانی 

خیلی بده  اینجور 

ترسناکم هس

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چقدر عجیبه ولی حتما شکستن میترسن بگن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چ هیجانی  خیلی بده  اینجور  ترسناکم هس

آره دیگه میترسم تنهایی خونه باشم

گر نگهدارِ من آن است که من میدانم،شیشه را در بغلِ سنگ نگه میدارد..خدایا میدانم که هیچ امیدی را ناامید نمیکنی..برای دوستانم بهترینهارو رقم بزن و هممون به سلامتی بچه هامونو بغل کنیم.. ای خالقِ یکتای من غم و غصه رو از سرزمین ما دور کن و ما و فرزندانمونو در پناه خودت حفظ بفرما.. که جز تو یار و یاوری نداریم..نگاهِ مهربانت را از ما نگیر و لطفت را شامل حال همه ی ما کن ای محبوبِ من ای بهترین و بخشنده ترین ای خدای خوبی ها بشنو صدای بندگانت را که تو شنونده ترینی و داناترینی. ای شنونده ی دعاها ای داننده ی رازها ای بیننده ی نمازها ای شنونده ترین شنوندگان ! ای پذیرنده ی نیازها ای خداوند‌ِ بی نهایت بخشنده، ای مطلع بر حقایق ای مهربان بر خلایق جز تو محرمی نیست تموم هستیِ ما تویی و بس، ای یگانه معبودِ من..

به خواهرت اعتماد داری؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2714
کار خواهرته روش نمیشه بگه بیخیال شو

نه اون خیلی باهام راحته هرچی باشه میگه.. یبار درِ قندون گم شده دیگم پیدا نشده. سفره رو روی تراس تکون داده میگم شاید لای سفره مونده باشه رفت پایین ساختمون رو گشت نبود که نبود حتی شکسته هاشم نبودن

آره دیگه میترسم تنهایی خونه باشم

من دخترخالم خونش اینجور بود عوض کرذن

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
بیخیال بابا سخت نگیر ظرفه دیگه از دستشون لیز خوردع جن هم انقد بیکار نیس بیاد پیاله بدزدع

آخه زندگیه من فرق میکنه با همه.. من سر زندگیه حاضر و آماده نیومدم همه چیو خودم خریدم از صفر شروع کردم به تنهایی

2706