2737
2734
عنوان

رازیانه بهتر از دوفاستون بود

120 بازدید | 6 پست

بعد اقدام به بارداری سیکلم به هم ریخت و 9 روز عقب افتاد هر سری

درصورتی که قبلش 28 روزه بود

خلاصه دکتر دوفاستون نوشت برام

ماه قبل خوردم افتضاح درد پریودم رو زیاد کرد جوری که گریه میکردم 😕علاوه بر این بازم سیکلم رو33 روزه کرد 😒 لکه بینی واسم آورد 

اما این ماه نخوردم فقط به مدت 4،5 روز وسط سیکلم روزی 2 قورت عرق رازیانه خوردم

سیکلم شد 30 روزه 

دردم کم شد😐 زیاد فقط نباید خورد فک کنم پرولاکتین رو بالا میبره اما روزی یه قورت از روز 5 سیکل تا15 دوره واسه نظم پریود خیلی خوبه

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
رازیانه همونه که هورمون زنانه رو میبره بالا مردونه رو کم میکنه؟

آره

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوفاستون میخورم ساعت پریمم تنظیم شده اینماه نتونستم تهییه کنم چون ۳برابر کردن ۱۹۵شد خارجیش نخوردم ولی دوروز باتاخیر پری خودش اومدشکر خدا

برا دوماه دوفاستون ایرانیشو گرفتم ببینم جواب میده وگرنه باید ازگرونی همون رازیانه بخوریم تنظیم بشیم

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 
2728
من دوفاستون میخورم ساعت پریمم تنظیم شده اینماه نتونستم تهییه کنم چون ۳برابر کردن ۱۹۵شد خارجیش نخوردم ...

نه من به خاطر این نخوردم که خیلی پریودم رو دردناک کرد به من نساخت اصلا

بهترازاینه ک تاخیر داشته باشیم🥺🥺

من با رازیانه برمیگردم به 28 روزه

قبلنم به هم خوردگی پریودم با رازیانه درمان شده بود..اما کم باید خورد خیلی کم