2733
2734
عنوان

لكه بيني و خونريزي در هفته شش

96 بازدید | 11 پست

الان تو هفته شش هستم، از پريشب افتادم به لكه بيني، الان هم يه ذره خون ديدم. ديروز دكتر شياف داد .١٢ساعتي يكي ولي هنوز اثر نداشته، بيشتر هم شده، تو سونو ساك و زرده ديده شد ولي گفت جنين هنوز  وقت داره بياد.

راهنماييم كنيد لطفا، دارم سكته مي كنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمي دونم چي بايد بخورم بهتره؟ نمي دونم خرا دكتر آمبول نداد؟ اينكه استراحت مطلق در چه حديه؟ تو خونه ...

فقط برادسشویی پاشو اگه میتونی چندروز بمون خونه ی مادرت

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

منم هفته های اولم بود ک ب لکه بینی افتادم روز در میون یا وقتی خییلی فعالیت داشتم لک میدیدم چن باری قرص کمر با شیر و تخم بلدرچین خوردم و فقط استراحت کردم خوب شدم دکترم گفت استراحت کن خودم حس میکردم ک کمرم سست شده ک لک میدیدم

منم دقیقا مثل شما بودم، استراحت مطلق باش یعنی فقط برای ببخشید سرویس بهداشتی رفتن بلند شو اونم اروم اروم حرکت کن، من یکماه منزل پدرم خوابیدم تا خیالم راحت شد و برگشتم خونمون

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
2738
نمي دونم چي بايد بخورم بهتره؟ نمي دونم خرا دكتر آمبول نداد؟ اينكه استراحت مطلق در چه حديه؟ تو خونه ...

اصلا دمنوش گیاهی دارچین اویشن عسل اب هویج جگر اینارو نخور دراز بکش واسه دسشویی و غذا خوردن پاشو از جات این چندماه اولو خوب استراحت کن 

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...

سلام عزیزم منم تو هفته 6 لکه بینی داشتم شیاف 400 استفاده کردم و استراحت

استراحت کن تا لکه بینی قطع بشه

میوه ی به بخور ک قابضه خوبه برات

مطلقا استرس نداشته باش امیدوار باش

توکل و توسل کن

اصلا پله بالا و پایین نکن

اگر یبوست داری سویق جو و گندم بخور یا انجیر که برطرف بشه و ب فشار نیافتی

اسد فولیکتم مرتب بخور آرامش خیلی مهمه