2733
2734
عنوان

قهر شوهر

434 بازدید | 23 پست

اگه یه بحثی پیش بیاد بینتون و شوهرتون میاد منت کشی و معذرت خواهی؟

یا شما 

چطور تمومش میکنید

تاحالا بعد هر دعواتون به جدایی فکر کردین؟

جدیدا از این فکرای مسخره خیلی به سرم میاد جدایم ازش ولی میترسم 

هر کی مقصر باشه عذرخواهی میکنه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلن همیشه من میفرتم 

اما الان یسال قهر کردنی اگ یماهم طول بکشه 

به اندازه یه پشه هم بهش اهمیت نمیدم میخورم میرم میام میپوشم اهنگ گوشی بازی فیلم با خودم مشغولم 

مجبور میشه میاد منت کشی خودش

2728

گاهی من گاهی همسرم .چون میدونم مغروره و سخته براش .بهش میگم میدونم سختته بیای منت کشی بیا بغلم عب نداره😂

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

اگه من مقصر باشم من عذر خواهی میکنم اگه اون باشه اون اما اکثرا من مقصرم   اگه معلوم نشه مقصر کیه و هر کسی حق و با خودش بدونه یک روزی با هم سرسنگین رفتار میکنیم تا دوباره ب حالت قبل برگردیم 

من اگه مشکلی پیش بیاد به محض اینکه شوهرم عذر خواهی کنه قبول میکنم چون اگر قهر کنم کلا میره تو فاز قهر و تا من منت کشی نکنم نمیاد سمتم و اصلا دلم نمیخواد منت کشی کنم 

خدای مهربونم شکرت ❤ ازت میخوام هرکسی هر حاجتی داره برآورده بشه❤ آمین ❤
2738

تقصیر هر کس باشه اون میاد البته بعضی وقتا تقصیر من بود اون اومد😁. ولی تاحالا به جدایی فکر نکردم بحثامون درباره چیز جدی نبود .مونده بخاطر چی دعوا کنی اگه خیانت بود اره

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....

قبلا نمیومد مثل حیوونها وحشی و حق ب جانب بود

ب سختی رامش کردم اینجا از مطالب و تاپیکهای سایت استفاده کردم تمرین کردم روش پیاده کردم جواب گرفتم

یسری چیزارو واقعا بلد نبودم دست خانومای با تجربه درد نکنه الان خودش بلافاصله معذرت خواهی می کنه شکر خدا بهم حق میده منم قلق هاشو بعد ۵ ۶سال پیدا کردم

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 
گاهی من گاهی همسرم .چون میدونم مغروره و سخته براش .بهش میگم میدونم سختته بیای منت کشی بیا بغلم عب ند ...

میدونه وقتی دعوا میکنیم به جدایی فکر میکنم اما براش مهم نیست که چقدر ناراحت باشم یا گریه کنم دلم نمیزاره ببخشمش

قبلا نمیومد مثل حیوونها وحشی و حق ب جانب بود ب سختی رامش کردم اینجا از مطالب و تاپیکهای سایت استفاد ...

میشه به منم بگین  من نامزدم، اگه حق با منم باشه باز دادو بیداد و قهر میکن

من هیچوقت پیش قدم نمیشم ممکنه پیش بیاد باهاش حرف بزنم ولی بهش گوشزد میکنم که قهرم 

چون همیشه خودش مقصر بوده خودشم میاد منت کشی اما منم کشش نمیدم 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2706