2737
2734
عنوان

بچه ها جوابشو چی بدم انقد رو مخم نره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 71 پست

من بودم بهش میگفتم خاله تو کار بزرگترا دخالت نکن آفرین برویه گوش بشین مقشاتو بنویس 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا بچه های الان بچه نیستن که گودزیلان احتمالش هست این حرفا رو خودش زده باشه چون من دختر همسایمون به مادربزرگش یهو برگشت گفت چیه شبا میای خونه ما میخوابی مگه خودت خونه نداری زشته خونه مردم میخوابی همه فکر کردن مادرش یادش داده درصورتی که خودش اون حرف رو زده بود 

2731
عزیزم پسر منم توجمع یهویی یه حرفی میزنه اما اصلا مابهش نگفتیم از کجا مطمعنی

آخه اینا در خور یه بچه ۹ ساله اونم پسر نیست.خیلی گنده گنده حرفای مسخره میزنه

2738

بگو عزیزم قبل حرف زدنت یکم فکر کن تامجبور نباشی بتوچه بشنوی

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

والا من قدم ۱۷۰ بعد بچه خواهرم میگه زرافه تو جمع اتفاقا ۸سالشه من که میدونم خواهرم یادش نداده یا شوهرش بچه های الان گودزیلان ....نصفشون تو زمینه😂😂😂

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

ترمه ک خوشگله😍ولش کن اهمیت نده ب هرحال بچست.حرفیم بزنی اخرسرخودتی مقصر میگن دهن ب دهن بچه میزاره

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
آخه اینا در خور یه بچه ۹ ساله اونم پسر نیست.خیلی گنده گنده حرفای مسخره میزنه

پسر منم ۸ سالشه تجربمو گفتم 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706